گوناگون

بهاره رهنما استاد دانشگاه شد!+عکس

بهاره رهنما استاد دانشگاه شد!+عکس

پارسینه: تدریسِ بهاره رهنما در دانشگاه برای واحدِ «تحلیلِ نمایش‌نامه۲». دانشجویان گزینه‌ی دیگری هم ندارند، بالاجبار باید با «استاد رهنما» واحد بردارند!

به گزارش پارسینه به نقل از فرتاک نیوز، بهاره رهنما در دانشگاه برای واحدِ «تحلیلِ نمایش‌نامه۲». دانشجویان گزینه‌ی دیگری هم ندارند، بالاجبار باید با «استاد رهنما» واحد بردارند!اصالت بهاره رهنما اراکی می باشد. بهاره رهنما هم فیلم نامه نویس و هم کارگردانی می کند. بهاره رهنما دوبار ازدواج کرده است که هر دو ازدواج منجر به طلاق شده است. او بازیگر پر حاشیه ای ایرانی است.سقوط، فقط استادیِ سعید حدادیان و امیرحسین ثابتی در دانشگاه نیست، یک چیزهایی هم سقوطِ همراه با ابتذال است. نمونه‌اش؟ تدریسِ بهاره رهنما در دانشگاه برای واحدِ «تحلیلِ نمایش‌نامه۲». دانشجویان گزینه‌ی دیگری هم ندارند، بالاجبار باید با «استاد رهنما» واحد بردارند!
بهاره رهنما استاد دانشگاه شد!+عکس
این‌که یک آدمی بازیگر باشد (قضاوتِ خوب یا بد بودنش با شما!) یک چیز است، این‌که استاد دانشگاه باشد یک چیزِ دیگر؛ آن هم در زمانه‌ای که یا تحصیل‌کردگان و فرهیختگان‌اش اجازه‌ی ورود به دانشگاه را ندارند یا اگر هم زمانی به دلیلی واردش شده اند، به اشاره ای از آن اخراج شوند.

ارسال نظر

 • ناشناس

  دیوانه خانه ایی به نام دانشگاه

 • ناشناس

  مملکت به .... رفت

 • شیرین صفوی

  یاااااااااااااااا ابوالفضل !!!!! چه شود !!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار