گوناگون

آخرین خبرها از حال سعید پیردوست

آخرین خبرها از حال سعید پیردوست

پارسینه: سعید پیردوست، هنرمند پیشکسوت کشورمان که اخیرا به دلیل عارضه قلبی در بخش مراقبت‌های ویژه تحت نظر بود، امروز به بخش منتقل شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ دختر این هنرمند در گفت‌وگویی درباره آخرین وضعیت جسمی سعید پیردوست اعلام کرد: چند روز پیش به دلیل مشکلات قلبی، پدر در بخش آی سی یو بیمارستان پیامبران بستری شدند که امروز خدا را شکر بعد از دو سه روز به بخش منتقل شدند و در حال حاضر وضعیتشان رو به بهبود است.

فرزند سعید پیردوست گفت: پدر همچنان تحت نظر هستند تا ان‌شاءالله بهبودی کامل به‌دست بیاورند. همچنین پزشکان اعلام کردند که اگر وضعیت قلب پدر به ثبات و پایداری کامل برسد ان‌شاءالله همین روز‌ها از بیمارستان مرخص خواهند شد. آرزوی سلامتی برای همه بیماران از جمله پدرم را دارم.

سعید پیردوست زادهٔ ۱۶ دی ۱۳۱۹ از بازیگران پیشکسوت کشورمان در عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون است. سریال «۸۷ متر» کیانوش عیاری و مجموعه طنز «چشم بندی» به کارگردانی شاهد احمدلو از آخرین همکاری‌های این هنرمند با تلویزیون است. سعید پیردوست در گفتگو‌های قبلش با ایسنا اعلام کرده بود که دوست دارد برای مردم کار کند، اما فعلا به خاطر شرایط جسمی‌اش باید بیشتر استراحت کند.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  آخی چقدر هم دوسش دارم. خدا رو شکر که حالش رو به بهبود هست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار