گوناگون

کارگردان معروف از خجالت مهناز افشار و رفقاش درآمد

کارگردان معروف از خجالت مهناز افشار و رفقاش درآمد

پارسینه: حمله ی تند شاهد احمدلو به مهناز افشار، حمید فرخ نژااد، برزو ارجمند و احسان کرمی مورد توجه شبکه های اجتماعی قرار گرفت

شاهد احمدلو به تازگی در حساب اینستاگرامی خود با لحن به شدت تندی به چند تن از بازیگران تاخته است او که فرزند محمدولی احمدلو بازیگر سینما و از مدیران تدارکات با سابقه ی سینماست. بر اساس شنیده ها این واکنش را به بهانه ی گردهمایی چند تن از بازیگران یعنی مهناز افشار ، حمید فرخ نژاد، احسان کرمی و برزو ارجمند در یک تئاتر آنور آبی منتشر کرده است.

شایانیوز نوشت: در این انتقاد از کلام احمدلو که بازیگر، نویسنده، مدرس و کارگردان سینما و تلویزیون است می توان این برداشت را کرد که افراد نام برده را فاقد صلاحیت در این گردهمایی می داند.

شاید عصبانیت احمدلو پر بی راه هم نباشد. مهناز افشار که در ساله ای اخیر، با حواشی خودش و همسرش در تیتر خبرهاست، آخرین بار که از کشور خارج شد دیگر هرگز باز نگشت. او بهانه ی خروج خودش را دخترش لیانا می داند اما به عقیده ی بسیاری از مخاطبین، او فقط از زندگی در ایران با آنهمه حواشی فرار کرده است. حمید فرخ نژاد هم که آخرین فیلمش در ایران سریال سقوط بود، در این ماجرا بی شباهت به مهناز افشار نیست. او که از بودجه ی دولت برای بازی در آخرین فیلمش حسابی سود برده بود، اکنون تصویری متفاوت از خود را بروز داده است. همچنین بسیاری از نقش آفرینی های برزو ارجمند، خصوصا نقش روحانی که در فیلم دلبران به کارگردانی محمدحسین لطیفی بازی کرده نیز مانند فرخ نژاد، با شخصیت امروز زمین تا آسمان فاصله دارد. و در آخر احسان کرمی که خود پای ثابت اجراهای جشنواره هایی نظیر فجر بود اکنون روزهای گذشته اش را از یاد برده است.

با اینهمه هرچند که شاید ادبیات تند شاهد احمدلو که خود هنرمند با سابقه و توانمدی است در این نقد چندان هم پسندیده نباشد، اما این روزها شاهد کج شدن بسیاری از سلبریتی ها به سمت و سو های هستیم که نون آبشان در آن باشد. و آن هم نمای سبکی از زندگی است که با گذشته ی آن ها بی شباهت است اما در دنبال کردن منافعشان به آنها کمک بیشتری می کند.

کارگردان معروف از خجالت مهناز افشار و رفقاش درآمد

ارسال نظر

 • ناشناس

  تو نمی خواد از طرف مردم ایران اظهار نظر کنی اونی که در این سالها از سفره بیت المال خورده و چریده جنابعالی و پدر نامحترمتان است که شما را درست تربیت نکرد

 • ناشناس

  شاهد احمدلو یه کارگردان درپیت

 • ناشناس

  شاهد احمدلو در جایگاهی نیست که بخواد ، مردم را زیر سوال ببره ، تنها بازیگرهای سینما نیستند که علیرغم وطن دوستی شان پشت به وطن کرده اند و از خانه اشان مهاجرت می کنند ، کارگر ، کارمند ، ورزشکار ، جوان ، نخبه ، دانشجو ، ........... همه در حال ترک ایران هستند . چرا در قبل از انقلاب با وجود مشکلات ، مردم حاضر به ترک ایران نبودند ولی الان همه در حال مهاجرت هستند ؟!!! آیا مهاجرت مردم ، چیزی جزء محدودیت های اجتماعی و تنگ کردن عرصه بر مردم نیست ، گیریم مردم برای اعتراض به خیابان آمدند ، مگر اعتراض و انتقاد در کشورهای اروپایی نیست ، چرا اگر یک بازیگر و یا یک ورزشکار ، معلم .... از شرایط انتقاد کرد باید ممنوع الخروج شود ، چرا صدا و سیما بازیگران و مجریان و برنامه های مورد علاقه مردم را به خاطر مثلا انتقاد علی ضیاء باید حذف کند ؟!!! مسئله مهناز افشار و همسرش ، مسئله ای جداگانه است ولی چون احسان کرمی زانو زد و دست فلان شخص را بوسید باید ، حذف شود ، فردوسی پور و عمو پورنگ ، احسان علیخانی باید حذف شوند ؟!!! حمید فرخی نژاد ، سالها در این کشور زندگی کرده ، شاید نقد و انتقادهایی داشته ولی چون مثل محمد مایلی کهن ادعای انقلابی گری و حزب اللهی بودن، ندارد ، زیر سوال می رود ، چرا مایلی کهن حزب اللهی و انقلابی با اینترنشال ، شبکه ای که به دنبال جنگ داخلی در ایران هست ، صحبت می کند و طرد نمی شود ؟!!
  جناب احمدلو ، ما باید بعد از ۴۵ سال تکلیفمان را با مردم ، مشخص کنیم ، جامعه مدنی که مردم با انقلاب ۵۷ به دنبال ان هستند ، جامعه ای است که حقوق شهروندی ملت محترم شمرده می شود ، خط کشی بین مردم نیست ، مردم و نظام یکی هستند .

 • Fatemh

  احسنت

 • ناشناس

  از کوزه همان برون تراود که در اوست.
  ادبیات آقای شاهد احمدلو خود بیانگر اهمیت صحبت های اوست.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار