گوناگون

نامزدی راننده فرمول یک با شکیرا؟!

نامزدی راننده فرمول یک با شکیرا؟!

پارسینه: شکیرا خواننده مشهور ۴۶ ساله و لوئیس همیلتون راننده موفق مسابقات فرمول ۱ در مراحل اولیه آشنایی هستند.

شکیرا و لوئیس همیلتون با قرار ملاقات‌های خود مراحل اولیه آشنایی برای آغاز یک رابطه احساسی را پشت سر می‌گذارند.

به گزارش وقت صبح، شکیرا و لوئیس همیلتون در مراحل اولیه آشنایی هستند.

این دو ستاره موفق تصمیم دارند تا با شناخت کامل از یکدیگر وارد رابطه احساسی شوند. شکیرا در هفته گذشته برای تشویق این راننده بریتانیایی در مسابقاتش به اسپانیا سفر کرد.

این خانم خواننده که یک دهه گذشته را به همراه خانواده و همسر سابقش در بارسلونا زندگی کرده، به تازگی با فرزندانش به میامی نقل مکان کرده است.

پس از دیده شدن شکیرا و لوئیس همیلتون در یک سری رفت و آمدهای عمومی حالا یک منبع نزدیک درباره رابطه این دو ستاره صحبت کرده است.

به گفته این منبع شکیرا و لوئیس همیلتون سعی دارند تا به گزارش وقت صبح ابتدا شناخت دقیقی از یکدیگر بدست آوردند و برای آغاز یک رابطه احساسی عجله ندارند.

هنوز شکیرا، همیلون و همچنین نمایندگانشان درباره این رابطه جدید صحبتی نکرده‌اند.

وقت گذرانی شکیرا در کنار لوئیس همیلتون و دوستانش!

اخبار این دو ستاره بار دیگر در هفته پیش جنجالی شد. پس از آن که شکیرا 46 ساله، در مسابقه جایزه بزرگ فرمول یک اسپانیا در بارسلونا شرکت کرده بود.

جایی که همیلتون 38 ساله، به عنوان نماینده کمپانی مرسدس رانندگی کرد و در جایگاه دوم قرار گرفت. پس از اتمام این مسابقه نیز شکیرا و لوئیس همیلتون در حال وقت گذرانی در کنار یکدیگر دیده شده بودند.

این دو ستاره برای صرف شام با گروهی از دوستانشان از جمله دانیال سزار، فای خدرا و مصطفی بیرون رفتند.

در تصویری که از آن شب منتشر شده است می‌توان همیلتون را در کنار شکیرا دید که دستش را دور کمر این خانم خواننده انداخته است.

شکیرا در ماه گذشته نیز پس از شرکت در یک مسابقه فرمول یک، در حال معاشرت با همیلتون دیده شد.

این دو ستاره به همراه دوستانشان بر روی یک قایق تحریفی در میامی دیده شده بودند.

شکیرا در ماه ژوئن 2022 به گزارش وقت صبح پس از گذشت بیش از یک دهه خبر جدایی خود را از جرارد پیکه، ستاره فوتبال اسپانیایی را اعلام کرد. همیلتون نیز پیش از این با زنان مشهوری مانند نیکول شرزینگر، ریتا اورا و نیکی میناج نامزد بوده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار