گوناگون

کمر هالک ایرانی زیر بار خیانت شکست!+ فیلم

کمر هالک ایرانی زیر بار خیانت شکست!+ فیلم

پارسینه: سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی پس از ماه ها سکوت بالاخره ویدئوی جدیدی را از خودش در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از وقت صبح؛ ماه‌های گذشته بود که سجاد غریبی، هالک ایرانی چهره مشهور فضای مجازی در یک لایو جنجالی اعتراف کرد که یک ورزشکار فیک است و دنبال کنندگان اش او را آنفالو کنند.

چرا که شکست مفتضحانه و نمایشی او در برابر حریف قزاقستانی اش واکنش‌های منفی زیادی را از سوی کاربران فضای مجازی در پی داشت.

پس از این ماجرا بود که اغلب مخاطبان سجاد غریبی او را هالک فتوشاپی نامیدند و به انتقاد از او و عملکردش پرداختند.

حالا و پس از گذشت چندین ماه این ورزشکار جنوبی بار دیگر با انتشار یک ویدئوی انگیزشی به شبکه‌های اجتماعی برگشته است.

البته نکته جالب این پست هالک ایرانی یادداشت عجیب و طعنه آمیزی است که او خطاب به کاربران نوشته است.

او در این باره نوشت: تابستان سال گذشته مثل یک درخت بودم که با تبر مورد اعتماد‌ترین شخص زندگی ام قطع شدم. تبری از جنس خیانت و فریب. اما من ریشه داشتم.

پاسپورت هالک تقلبی را توقیف کنید؛ سجاد غریبی این روز‌ها قصد دارد دوباره مسابقه دهد

به گزارش خبرآنلاین، سپهر ستاری: سجاد غریبی که چندی پیش فاجعه تاریخی مبارزه با ورزشکار قزاق را به راه انداخت این روز‌ها دوباره سودای بازگشت به رینگ مسابقه را دارد و خبر‌هایی مبنی بر مبارزه دوباره او گوریل قزاق شنیده می‌شود.

این یعنی هالک فتوشاپی پس از آن افتضاح قبلی هنوز بیخیال نشده و قصد ندارد میدان مبارزه ترک کند.

او که با انتشار تصاویر فتوشاپی به شهرت رسیده و لقب هالک را هم به خودش داده حتی اصول اولیه مبارزه را هم بلد نیست و این را در اولین مبارزه زندگی خود به همه ثابت کرد.

پیش از آن مارتین فورد که شهرت زیادی دارد پس از دیدن سجاد غریبی از مبارزه با انصراف داد و حتی حاضر نشد مقابل این شخص قرار بگیرد.

اتفاقی که باعث نشد غریبی بیخیال این مسابقات شود و به رفتار‌های خود پایان دهد.

غریبی پس از آن آبروریزی سوژه رسانه‌های بین‌المللی شد و به آبروی ورزشکاران ایرانی که در میادین مختلف برای ایران افتخار آورده‌اند را هم ضربه زد.

او حالا سودای بازگشت دارد و می‌خواهد دوباره به این کار‌های عجیب خود ادامه دهد.

مبارز قزاق هم پس از برد آسانی که مقابل او به دست آورد انگار دوباره پیشنهاد جدیدی داده و قصد دارد دوباره ورزشکار ایرانی را سوژه دنیا کند.‌ای کاش یک نفر پاسپورت این هالک فتوشاپی را توقیف کند تا خطر او از سر ورزش ایران رفع شود.

ورزشکاری که با چند عکس تقلبی به شهرت رسید، ولی حتی به همین شهرت نصفه و نیمه هم قانع نیست و می‌خواهد به هر قیمتی شده به مبارزه ادامه دهد.

او باید ابتدا تمرینات منظم خود را انجام دهد و پله پله پیشرفت کند چرا که هیچ قهرمانی یک شبه و در اینستاگرام متولد نمی‌شود.

ارسال نظر

 • نامی

  با چهارتا هالتر ودمبل هم هیچی نیستی برو باقالی تو بفروش.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار