گوناگون

اولین واکنش دبیر به نماز خواندن در جلسه با وزیر ورزش+ فیلم

اولین واکنش دبیر به نماز خواندن در جلسه با وزیر ورزش+ فیلم

پارسینه: رئیس فدراسیون کشتی در نخستین واکنش خود به نماز خواندنش در مراسم دیدار روسای فدراسیون‌ها با وزیر ورزش و جوانان گفت: اول اینکه خداراشکر ما کار غیرشرعی نکردیم و کتک خوردیم.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایرنا؛ علیرضا دبیر ، رئیس فدراسیون کشتی در نخستین واکنش خود به نماز خواندنش در مراسم دیدار روسای فدراسیون‌ها با وزیر ورزش و جوانان گفت: اول اینکه خداراشکر ما کار غیرشرعی نکردیم و کتک خوردیم.

دبیر گفت: دو روز قبل مصاحبه‌ای داشتم و از خجالت ضد انقلاب درآمدم و به طور حتم می‌دانم امروز بعد از توضیحاتم درباره ماجرای نمازخواندن من آن‌ها حواشی دیگری درست می‌کنند. خوشخبتانه من به خاطر نماز کتک خوردم و نه کار غیرشرعی. نماز که شد من و رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ‌فو رفتیم نمازمان را خواندیم و برگشتیم. بعد از آن وزیر ورزش تا ۲۰ دقیقه بعد از اذان هم صحبت کرد. آن نمازی که خواندم مستحبی بود و من باید در آن زمان نماز را می‌خواندم. واقعا کسی ندید که من نماز می‌خوانم.

وی ادامه داد: آن آقایی که فیلمبرداری کرد پیش من آمد و فیلم را نشانم داد. به او گفتم راضی نیستم که فیلم گرفته‌ای. اما او گفت که این فیلم خیلی خوب است و آن را منتشر هم کرده است. با شنیدن این جمله شوکه شدم و به آن فرد گفتم که من بابت انتشار فیلم نماز خواندنم راضی نیستم و باعث شدی کتک بخورم.

ارسال نظر

 • یک ایرانی

  واقعا دارین با دین خدا بازی می کنین
  دست از این رفتارهای مشمئز کننده تهوع آور بردارین واقعا باعث تاسفه این رفتاهای به ظاهر ریاکارانه

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار