گوناگون

دلار ۶۰ هزار تومانی صدای فریدون آسرایی را هم درآورد!

دلار ۶۰ هزار تومانی صدای فریدون آسرایی را هم درآورد!

پارسینه: فریدون آسرایی معتقد است با دلاری که شصت هزارتومان را تجربه کرده و شرایط اقتصادی بد نمی‌توانیم انتظار یک سال خیلی خوب را برای ۱۴۰۲ داشته باشیم باید آرزو کنیم که مدیریت کشورمان، کار ویژه‌ای برای نجات اقتصاد انجام دهد.»

خواننده دارای جایزه بهترین آلبوم سال برای «عشق یعنی» را اگر خوب بشناسید، می‌دانید که کارشناسی ارشد رشته کشاورزی دارد و آن‌طور که خودش گفته در سالیان دور بار‌ها به ساختمان وزارت کشاورزی زل زده و خودش را در آینده مدیر یکی از طبقاتش تصور کرده است، اما حالا او شده خواننده و خیلی‌ها که قرار بوده بشوند خواننده، شده‌اند مدیرکل! در اولین روز‌های سال ۱۴۰۲ سراغ فریدون آسرایی رفتیم. خواننده‌ای که با صدای خاصش مشهور است و به قول خودش برای آینده نگران، اما امیدوار است.

به نقل از اطلاعات آنلاین؛ فریدون آسرایی درباره سال ۱۴۰۱ گفت: فرصتی پیدا کردم و به کانادا رفتم تا کار‌های عقب مانده ام را انجام بدهم. من با این که شهروند این کشور هستم، اما چندین سال به آن جا نرفته بودم. یکسری کار‌های اداری و مالیاتی را انجام دادم و برگشتم. امسال بعد از مدت‌ها آلبومی تهیه کردم که آماده انتشار بود. حوالی مهرماه تصمیم بر انتشار این آلبوم داشتم که همزمان با آن، ماجرای درگذشت تلخ مهسا امینی پیش آمد و همه برنامه هایم را به هم ریخت.» او ادامه داد: «بعد از این اتفاق تلخ، فضای کشور ملتهب شد و برای همه و خواننده‌ها شرایط خاصی پیش آمد و روز‌های تلخی داشتیم. این باعث شد تا از پخش آلبوم منصرف شوم و همه برنامه هایم را به حالت تعلیق در آورم. در چندماه گذشته جایی نرفتم و هیچ کاری نکردم.»

او با اشاره به تورم شدید در پایان سال گذشته گفت: «با دلاری که شصت هزارتومان را تجربه کرده و شرایط اقتصادی بد نمی‌توانیم انتظار یک سال خیلی خوب را برای ۱۴۰۲ داشته باشیم. فکر می‌کنم به جای آرزو برای حال و سال خوب باید آرزو کنیم که مدیریت کشورمان، کار ویژه‌ای برای نجات اقتصاد انجام دهد.»

آسرایی خاطرنشان کرد: «در سال‌های گذشته با شرایط سختی که داشتیم خیلی از نیرو‌ها و آدم‌های توانمند، دانشمندان و افراد تحصیل کرده، پزشکان، هنرمندان و... از کشور رفتند و بسیاری از استعداد‌ها را از دست دادیم. این‌ها خبر‌های غم انگیزی است. قشر بزرگی از افراد توانمند مهاجرت کرده اند و خیلی از افراد داخل هم احساس می‌کنند در سرنوشت این کشور جایی ندارند و جدی گرفته نمی‌شوند. همین حالا در این شرایط سخت معیشتی گروه هنری من بیکار است. در این اوضاع چطور می‌توانم حال آن‌ها را خوب کنم؟ همین حالا یکی از آهنگ ساز‌های گروه ما در تاکسی اینترنتی کار می‌کند تا زندگی اش را بگذراند.»

فریدون آسرایی در همین زمینه و در پیش‌بینی سال جدید گفت: «خیلی به روز‌ها و سال‌های آینده فکر می‌کنم. متاسفانه با این شرایط نگاه مثبتی به آینده وجود ندارد. درآمد‌ها پایین است، اما هزینه‌ها هرروز بالا می‌رود.»

وی در عین حال تاکید کرد: «من امیدوارم مسئولان یک کاری انجام دهند تا مردم فقیر‌تر نشوند. به جای آرزو، منتظر معجزه‌ای هستم و امیدوارم دل مردم شاد بشود. آرزوی سلامتی و دل شاد می‌کنم.»

این خواننده شناخته‌شده کشورمان در پایان با آرزوی تدبیر برای حل مشکلات کشور و عدم تکرار اتفاقات سال قبل، تصریح کرد: «نوروز فصل جدیدی برای طبیعت است و این تغییر شاید یک نعمتی باشد برای تغییر حال مردم و امیدوارم حال خوب مردم ادامه داشته باشد.»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار