گوناگون

تغییر عقیده شروین حاجی پور درباره ایرج طهماسب! + عکس

تغییر عقیده شروین حاجی پور درباره ایرج طهماسب! + عکس

پارسینه: شروین حاجی پور خواننده قطعه «برای...» که برنده جایزه ویژه گِرَمی ۲۰۲۳ نیز شد، به جمع منتقدین «ایرج طهماسب» پیوست.

به گزارش پارسینه، برترین‌ها نوشت: بهمن بابازاده نوشته: شروین حاجی پور خواننده قطعه «برای...» که برنده جایزه ویژه گِرَمی ۲۰۲۳ نیز شد، به جمع منتقدین «ایرج طهماسب» پیوست.

روز گذشته «سینما دیلی» در گزارشی خبر داد که نزدیک چهار هزار توییت با هشتگ ایرج طهماسب در توییتر منتشر شده که اکثریت در انتقاد از آقای مجری است و نام او شب گذشته تا ترند دوم توییتر فارسی هم بالا آمده.
انتقادها از ایرج طهماسب زمانی شروع شد که گروهی معتقد بودند اون نسبت به وقایع اخیر بی‌تفاوت بوده و بی‌توجه به این اتفاقات ساخت فصل دوم «مهمونی» را آغاز کرده و در مقابل نویسندگان مطرحی مثل مهدی یزدانی‌خرم ‌و خسرو نقیبی معتقد بودند او هیچ وقت از جامعه دور نبوده و چند دهه با عروسک‌هایش حرف‌های روز جامعه را زده است.
اما انتشار یک ویدیو از قسمت اول فصل دوم «مهمونی» انتقادات از ایرج طهماسب را به اوج رساند. ویدیویی که گروه بزرگی آن را شوخی ناشایستی با دختران بازداشت شده دانستند هر چند گروه کوچک‌تری این ویدیو را نوعی طنز سیاه و این نوع برداشت‌ها را نتیجه قدرت گرفتن «فرهنگ کنسل» در جامعه ایران می‌دانند.

انتقادات اما محدود به کاربران شبکه های اجتماعی نماند و نویسندگان سینمایی هم درباره ایرج طهماسب موضع گرفتند. نغمه دانش نوشته: «آقای طهماسب سال قبل برای ما جهنم بود برای شما ولی نه! آقای طهماسب این شوخی زننده با اضطراب دستگیرشدگان غیرانسانی‌ترین کاری بود که می‌توانستی بکنی. آقای طهماسب! همچنین در کنار زخمی که به خانواده‌های دستگیرشده‌ها زده‌اید، بدانید استفاده از اصطلاح «خواهرمو گرفتن» در معنای ازدواج کردن، از گفتمانی ضد زن می‌آید.مردها، زن‌ها را نمی‌گیرند بلکه ازدواج یک تفاهم بین زن و مرد است»

نازنین متین‌نیا هم در بخشی از یادداشتش نوشته: «تقصیر او نیست که سرعت رشد و تحول آنقدر بالا بوده که باید در لحظه تصمیم می‌گرفتیم کجا بایستیم و بنابر شرایطش نتوانسته این تصمیم را بگیرد؛ مثل بقیه آدم‌ها و قشرهای مختلف این جامعه. ما داریم می‌بینیم که چطور آدم‌ها در این شش ماه جای خود را پیدا کردند.... مشکل اینجاست که ما، آقای مجری را آدم مرددی نمی‌دیدیم. ما نمی‌دیدیم که می‌تواند جایی بایستد و نخواهد که ادامه دهد. انتظار ما از او زیاد بوده و وسع او همین اندازه متاسفانه.»

با هر نگاهی حالا دیگر هیچ چیز برای ایرج طهماسب مانند گذشته نیست. او مثل رحیم فیلم «قهرمان» با دو واکنش متفاوت از سوی بخشی از جامعه نسبت به خودش در یک زمان کوتاه مواجه شده و مسیری بسیار سخت برای بازگشت به روزهای خوبش دارد.

در جدیدترین واکنش هم « شروین حاجی پور » به این مجری و بازیگر و واکنش نشان داده است.

تغییر عقیده شروین حاجی پور ایرج طهماسب

ارسال نظر

 • ناشناس

  درصد بسیار بسیار کمی از مردم ایران درگیر آشوب های اخیر بودند ولی همین درصد بسیار ناچیز چون فضای مجازی را در اختیار دارند سروصدایشان بسیار بسیار بیشتر از وزنشان است و با توئیتربازی و ترندسازی سعی می کنند تا تفکر اقلیت ناچیزشان را بر اکثریت جامعه تسری داده و غلبه نمایند.

 • ناشناس

  طهماسب پاچه خوار

 • ببر مازندران

  اینقدر این افراد بی ارزش رو بولد نکنید

 • حسن

  پیاز هم خودشو قاطی میوه ها کرد! توی زپرتی را تا حالا باید با پست گردنی تو گونی میکردن. تو حتی لیاقت نداری اسم کسانی چون طهماسب رو بزبانت بیاری. بچه مزلف الدنگ که با نان بد نام کردن وطن برای بیگانه خارج ارتزاق میکنی.

 • ناشناس

  آدمهایی هستند که فقط تفکر خود را برمیتابند و حتی انسانهای محبوبی مانند طهماسب را هم برنمیتابند. واقعا برای این گروه و نیز برای سایت شما متاسفم

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار