گوناگون

عکس شوکه کننده و جنجالی محمدرضا گلزار از چهره جدیدش+ عکس

عکس شوکه کننده و جنجالی محمدرضا گلزار از چهره جدیدش+ عکس

پارسینه: تصویری از محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران با یک چهره بسیار متفاوت و صورت با ریش که قابل شناسایی نیست منتشر شد.

محمدرضا گلزار از چهره‌های شناخته شده در عالم سینما و موسیقی و حتی تبلیغات عکس‌های جالبی را از خود منتشر کرده است که در ادامه خواهید دید. محمدرضا گلزار بازیگر سینما و نوازنده گیتار است و در زمینه خوانندگی و مدل آگهی‌های تبلیغاتی فعالیت دارد. محمدرضا گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. محمدرضا گلزار از چهره‌های عشق ماشین در میان هنرمندان به حساب می‌آید. محمدرضا گلزار یکی از اولین چهره‌های سوپراستار سینمای بعد از انقلاب نیز به حساب می‌آید که هوداران زیادی در میان مردم به خصوص جوانان دارد. درواقع عکسی جالب و دیدنی از محمدرضا گلزار بازیگر مطرح ایرانی که بیشتر عکس‌های اینستاگرامی او از اندام ورزشکاری اش در باشگاه بدنسازی است با چهره‌ای متفاوت منتشر شد.

عکس شوکه کننده از محمد رضا گلزار
عکسی از محمدرضا گلزار با در کنار گربه اش که نژاد آن پرشین است هم در فضای مجازی منتشر شده است./ وقت صبح

محمدرضا گلزار و گربه پرشینش

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  بابا من نوه دار شدم تو هنوز فکر میکنی تو همون زمان سی چهل سال پیش هستی !!!!!؟؟؟؟ آقا حلال کن خیلی سر به سرت میذاشتیم !!!!!!!!!!! یکی به ما گفته بود سنبل الطیب بدیم به گربه من و داداشم به گربه های کوچه دادیم و چقدر پدر بزرگم دعوامون کرد ولی نمیدونم چراالان گربه ات رو دیدیم هوس شیطنت بچگی کردیم !!!

 • ناشناس

  فاقد اهمیت...

 • شیرین صفوی

  تو مسابقه دوچرخه سواری تو بچگی هامون همیشه بازنده بودی آخ که چقدر داداشم سر به سرت میذاشت ولی هیچ وقت فکر نمیکردیم بشی یه بازیگر همه فن حریف !!!!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار