گوناگون

افشاگری همسر اول آناشید حسینی از دلیل جدایی شان!

افشاگری همسر اول آناشید حسینی از دلیل جدایی شان!

پارسینه: امیر حسین مرادیان مدت‌ها قبل در اینستاگرامش دلیل جدایی اش از آناشید حسینی را مطرح کرد.

سیده آناشید حسینی ، متولد ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز طراح لباس است. آناشید حسینی فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است، اما به خاطر علاقه اش وارد حوزه طراحی لباس شد. آناشید حسینی به تازگی در کنار لاین کژوال، شوروم عروس خود را افتتاح کرده است.

به نقل از وقت صبح؛ آناشید حسینی به دلیل طراحی‌های خاص و منحصر بفرد در این حوزه به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است. برند ثبت شده توسط آناشید حسینی هیبا می‌باشد که هم اکنون در دپارتمان استور یوتوپیا واقع در خیابان فرشته است آناشید حسینی در زمینه تولید و فروش لباس‌های کژوال و لباس عروس در حال فعالیت می‌باشد. آناشید حسینی در سال ۹۸ با امیرمحسن مرادیان پسر مرتضی مرادیان سفیر ایران در کشور دانمارک ازدواج کرد. البته این ازدواج زیاد دوامی نداشت و بعد از یک سال به جدایی انجامید. آناشید حسینی در ۲۷ تیر ۱۴۰۱ همزمان با عید غدیر ۱۴۰۱ با دکتر امین رضا چلبیانلو دندانپزشک ازدواج کرد.

امیر حسین مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک بعد از اینکه از آناشید حسینی جدا شد در اینستاگرامش دلیل این اتفاق را به صورت کامل مطرح کرد.

گفتنی است که اشاره او درباره لو رفتن و انتشار تصاویر مراسم عروسی این زوج می‌باشد که با عناوین عروسی لاکچری پسر سفیر ایران در دانماک دست به دست شد و او عامل جدایی و خود را سید مهدی صدرالساداتی معرفی کرده و تصاویر عروسی را برای اولین بار منتشر کرد.

امیر حسین مرادیان نوشت:

سلام. امیدوارم حالت خوب باشد.

اما حال من خوب نیست. امیدوارم زندگی بر وفق مرادت باشد، ولی برای من نیست.

امیدوارم کانون گرم خانواده برایت گرم‌تر از همیشه باشد، ولی برای من نیست.

امیدوارم دخترانت در کمال سلامتی باشند، ولی من فرزندی ندارم.

امیدوارم رابطه ات با همسرت خوب باشد، ولی من همسرم را از دست دادم. میدانی چرا؟ بگذار برایت بگویم:

تقریبا دوسال پیش درست در شب عروسی من، شبی که برای همه بهترین شب زندگیشان حساب میشود تو با هر نیتی که داشتی آن شب را برای من تبدیل به بدترین شب زندگیم کردی.

هرچقدر از تو خواهش کردم هرچقدر با تو حرف زدم هرچقدر دلیل آوردم که آن عروسی لاکچری نبود و من هیچ چیزی از آن عروسی منتشر نکردم، زیر بار نرفتی و با سوالات و استدلالهایت شرایط را برای من پیچیده‌تر کردی.

یادت می‌آید از تو خواستم از قم به تهران بیایی و از نزدیک با ما اشنا شوی؟

یادت میاید از تو خواستم تحقیقی در مورد پدر و خانواده ام کنی؟

یادت میاید گفتم همسرم مدتیست با حجاب شده و توان تحمل این فشار را از سمت مذهبیون به اصطلاح مذهبی ندارد؟

یادت میاید با شعار #صدرالساداتی_تنها_نیست تشویقت میکردند و تو روز به روز خوشحالتر به ادامه راحت امیدوار میشدی؟ و ….

سید مهدی صدرالساداتی تو زندگی ام را گرفتی. فقط اینرا بدان بعد از انتشار خصوصی‌ترین عکس‌های همسرم بخاطر بستری که تو برایشان فراهم کردی دیگر آن آدم سر پا نشد، شاید به ظاهر خوب، اما در باطن متلاشی ترین، به ظاهر خوشحال، ولی از درون افسرده.

سید مهدی من برای تو دعا میکنم، برای عاقبت بخیری تو، برای داشتن آرامش در زندگیت، ولی یادت باشد من خدایی دارم که هیچوقت دستم را رها نخواهد کرد. راستی برادر حال عدالتخواهیت چطور است؟ بگذریم به من بگو حال خودت چطور است؟ خوبی؟

ارسال نظر

 • ناشناس

  آناشید حسینی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار