گوناگون

پاسخ دندان شکن گلزار به ادعای دنیا جهانبخت! + فیلم

پاسخ دندان شکن گلزار به ادعای دنیا جهانبخت! + فیلم

پارسینه: افشاگری عجیب دنیا جهانبخت بر علیه آقای سوپر استار و همچنین صحبت های صریح محمدرضا گلزار درباره دنیا جهانبخت را در ویدیوهای زیر مشاهده خواهید کرد.

فانیگما نوشت: دنیا جهانبخت یکی از چهره‌های اینستاگرام متولد ۳۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران می‌باشد. دنیا جهانبخت فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز می‌باشد. دنیا جهانبخت با افراد زیادی از جمله ساسی مانکن، تتلو و مهراد جم رابطه داشته است. دنیا جهانبخت رابطه جدی با مهراد جم داشته که این رابطه به ازدواج ختم شده است. دنیا جهانبخت از زمانیکه تبدیل به چهره‌ی اینستاگرامی شد همیشه حواشی زیادی را به همراه داشت.


امین فردین گزارشگر اخراجی رادیو و تلویزیون که این روز‌ها در آلمان زندگی می‌کند با دنیا جهانبخت مدل ایرانی مقیم لندن گفتگو کرد و از او پرسید که آیا هیچ یک از بازیگران داخلی ایرانی به او پیشنهاد دوستی داده اند؟ و دنیا جهانبخت پاسخ داد محمدرضا گلزار یکی از کسانی بود که به او پیشنهاد دوستی داد، اما جواب او را نداده است.

ویدیویی از صحبت‌های رضا گلزار درباره‌ی دنیا جهانبخت منتشر شده است:

ارسال نظر

 • مهدی

  دختره ی عقب مونده

 • هادی باقری

  آخه دنیاجهانبخت رضا گلزار خاک کفش پاشو رو تو نجس نمیماله. چون بی بند وباری ازیه جای میخوای باآقای گلزار رابطه داشته باشی

 • ناشناس

  گلزار جوری میگه برای هنرمندا که انگار خودشم جزیی از هنرمنداست!! بجه بیا پایین سرمون درد گرفت

 • ناشناس

  به نظر من آقای گلزار واقعا سوپراستاره،،هم باسواده،هم فهم و شعورش بالاست,,شخصیت ایشون خیلی قابل احترامه،،به دور از حاشیه ها واسه زندگیش،اهدافش میجنگه،،،،زنده باشی دلاور نون پدر،شیر مادرت حلالیت باشه،

 • ناشناس

  ای خدااااااااا

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار