گوناگون

نظر جالب بهزاد فراهانی درباره وقایع اخیر

نظر جالب بهزاد فراهانی درباره وقایع اخیر

پارسینه: بهزاد فراهانی گفت: نفوذ تجزیه‌طلبی در خواست مردمی بخش ترسناکی است که باید برای آن اندیشید.

بهزاد فراهانی ، هنرمند تئاتر، تلویزیون و سینما درباره اتفاقات اخیر و نگرانی‌هایی از بابت برخی سوء استفاده‌های جریان‌های تجزیه‌طلب در برخی نقاط کشور، گفت: ما معتقدیم اعتراض و انتقاد مردمی در هیچ استانی متفاوت با استانی دیگر نیست و به نوعی وحدت و خواست ملی به‌عنوان یک اصل اساسی جریان دارد؛ بنابراین بابت موضوع تجزیه ایران دلشوره ندارم؛ مگر اینکه دست بیگانگان وارد شود و تشتت ایجاد کند، که این دیگر کار سیاست جهانی و امپریالیزم است.

به نقل از ایسنا؛ بهزاد فراهانی با اشاره به مشکلات معیشتی جامعه تاکید کرد: مردم سال‌هاست شرایط دشواری را متحمل شده‌اند و در چنین موقعیتی اگر دلار‌های کثیف آمریکایی به برخی جریان‌ها برسد، می‌تواند برخی طعم فقر چشیده‌ها را بفریبد. این بخش ترسناکی است که باید به فکر آن باشیم.

او در عین حال گفت: امیدوارم با این چیزها، خواست مردم و مطالبات برحقشان زیر سؤال نرود.

فراهانی مطالبات مردم را خواسته‌هایی اجتماعی دانست و تاکید کرد: مردم ما خواستار زندگی مطلوب، عدالت و مدیریت سالم هستند. این خواست به یک خواست ملی تبدیل شده و همه جا را عملا در بر گرفته است؛ بنابراین نباید ترس تجزیه شدن کشور وجود داشته باشد.

این بازیگر یادآوری کرد: از همه مهم‌تر اینکه در رویداد‌های اخیر در کل ایران مساله قومیتی ملاک نبوده و نگاه همه مردم ما ملی است.

فراهانی با اشاره به توصیه‌های حضرت علی (ع) درباره اولویت خواسته‌های، خاطرنشان کرد: اگر ما به عنوان رهروان مولا علی (ع) کمی به توصیه‌های ایشان بیندیشیم، خواهیم دید که در اسلام مورد نظر مولا علی (ع)، خواست مردم، اصل است. اگر فرامین ایشان را به مالک اشتر مطالعه کنیم، خواهیم دید که همه جا جبهه مردم مقدم و محترم است. پس باید به خواسته‌های مردم بیندیشیم و برای تحقق آن برنامه‌ریزی کنیم.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  دلار های کثیف امریکایی خدا رو شکر به گلشیفته جانتان نرسیده که !!!

 • یک ایرانی

  به نام خدا

  متنی متین و پسندیده و مورد رضایت ملت ایران. خصوصا به فرازهای مربوط به سخنان مولای متقیان علیه السلام دقت شود!!!!!!!!!!!!!

 • ناشناس

  تو بیل زنی برو باغچه ی گلشیفتت رو بیل بزن
  دخترک بهایی به کجاها رسیده

 • یک ایرانی

  نظر هوشمندانه و بسیار جالبی داده خصوصا قسمت مربوط به بیانات مولای متقیان سلام الله علیه

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار