گوناگون

رویگری: بازنشستگی مرگ یک بازیگر است

رویگری: بازنشستگی مرگ یک بازیگر است

پارسینه: رضا رویگری گفت: در حال حاضر پیشنهاد خاصی ندارم و این به خاطر آن است که همه فکر می‌کنند رضا رویگری دیگر توان هیچ کاری را ندارد اما اینطور نیست و من همچنان برای بازیگری بی تابم.

میزان نوشت؛ رضا رویگری در گفت‌وگویی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر پیشنهاد خاصی ندارم و این به خاطر آن است که همه فکر می‌کنند رضا رویگری دیگر توان هیچ کاری را ندارد اما اینطور نیست و من همچنان برای بازیگری بی تابم.

وی با اشاره به آمادگی خود برای قبول پیشنهادات اظهار کرد: شاید همه فکر کنند که به دلیل شرایط جسمانی نمی‌توانم در کاری حضور داشته باشم، طبیعتا از پس نقش‌های پرتحرک بر نمی‌آیم اما طبعا در آثار نقش‌های کم تحرکی هم وجود دارد که هنوز می‌توانم با قدرت در آنها بازی کنم.

کاملا آماده بازیگری هستم

بازیگر سریال «مختارنامه» در همین رابطه ادامه داد: من کاملا آماده هستم که اگر پیشنهادی بود قبول کنم، هرچند همین حضور کوتاه هم برایم سخت است و باید به سختی از پس نقش برآیم ولی در دلم شوق و شوری دارم که قابل وصف نیست و هیچوقت نمی خواهم از بازیگری بازنشسته شوم.

رویگری بازیگری را یک جادو خواند و افزود: بازیگری مثل یک جادو است، تا وقتی که به نوعی درگیر آن نشده باشید نمی‌توانید درک کنید که چه بلایی سر شما می‌آورد، فارغ از شهرت و شناخت بین مردم که به نظرم با محبوبیت به دست می آید نه تنها شهرت، بازیگری یک اتفاق بزرگ در روح و جان شما بر جای می گذارد که هیچ چیز توان برابری با آن را ندارد.

رویگری: بازیگر نمیتواند برای خودش بازنشستگی را تصور کند

بازیگر فیلم سینمایی «شادروان» در همین راستا اضافه کرد: آنچه مشخص است اینکه وقتی شما یکبار جلوی دوربین بروید یا بازی در تئاتر و تلویزیون را تجربه کنید دیگر نمی توانید از آن جدا شوید، هرچند بازیگری به جز عده ای خاص برای درآمدزایی به درد نمی خورد اما وقتی آلوده به این هنر می شوید گاها قید پول را می‌زنید تا بتوانید یک کاراکتر را زندگی کنید.

وی در همین رابطه افزود: بازیگری یک شور بی انتها است، به نظر من اشتیاقش از کارگردانی یا سایر بخش های سینما بیشتر است، هر بار که در قامت یک نقش در می آیید همه چیز را فراموش کرده و زندگی او را بازی می کنید، وقتی سالها در نقش‌های مختلف حضور پیدا می کنید دیگر فاصله گرفتن از این فضا و بازیگری ناممکن می شود.

رویگری درباره حضور در فیلم شادوران خاطرنشان کرد: مهم این است که به من احترام گذاشته شود، اینکه دیده شوم و همچنان مثل یک بازیگر با من برخورد شود، این از هر قرارداد و پولی ارزشمندتر است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار