گوناگون

فنجان قهوه راز قتل مرموز را برملا کرد+ عکس

فنجان قهوه راز قتل مرموز را برملا کرد+ عکس

زن آمریکایی که شوهرش را به قتل رسانده بود، از طریق اثر انگشت روی لیوان مک‌دونالد شناسایی شد.

پارسینه راز قتل مرد جوان که در خودرواش هدف اصابت گلوله قرار گرفته بود، با پیدا شدن لیوان مک‌دونالد در ماشینش فاش شد.

 ۲۳مارس سال۲۰۲۰ میلادی، پلیس میلواکی در آمریکا در جریان قتل مردی به نام خوزه سانتیاگو قرار گرفت. در بررسی صحنه قتل مشخص شد که این مرد در یک خودروی پارک شده بر اثر اصابت گلوله به سرش به قتل رسیده است. یک جفت فنجان مک دونالد و یک رسید فست فود هم داخل ماشین پیدا شد.

در پزشکی قانونی معلوم شد که قتل ۲روز قبل‌تر رخ داده و با مشخص شدن هویت جسد، تحقیقات برای شناسایی قاتل ادامه یافت. پلیس در نخستین اقدام سراغ همسر ۲۸ساله مقتول به نام کاساندرا هالت رفت. او گفت: روز حادثه وقتی پیام‌های همسرم با زنان دیگر را پیدا کردم دعوایمان شد و من به خانه مادربزرگم در شمال میلواکی رفتم و دیگر از همسرم خبری نداشتم. اظهارات این زن درباره ارتباط شوهرش با زنان‌ دیگر درست بود و در این شرایط تحقیقات برای شناسایی قاتل ادامه یافت اما هیچ سرنخی به‌دست نیامد.

photo_2024-06-17_16-39-42

این ماجرا ادامه یافت تا اینکه مدتی قبل پلیس در جریان یک گزارش عجیب قرار گرفت. ماجرا از این قرار بود که همسر مقتول پس از درگیری با یک زن او را تهدید به مرگ کرده و مدعی شده بود که وی را مثل شوهرش می‌کشد. پلیس وقتی در جریان ماجرا قرار گرفت، به این زن مشکوک شد و حدس زد که وی قاتل شوهرش است. به همین دلیل سرنخ‌های به‌دست آمده در محل جنایت را بار دیگر بررسی کرد و این بار روی لیوان مک‌دونالدی که در خودروی مقتول بود، اثر انگشت همسر او را پیدا کرد. به این ترتیب زن جنایتکار دستگیر شد و قرار است به‌زودی به اتهام قتل شوهرش محاکمه شود.

 

منبع: همشهری

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار