گوناگون

تل آویو به هلاکت این فرمانده ارشدش در غزه اعتراف کرد+عکس

 تل آویو به هلاکت این فرمانده ارشدش در غزه اعتراف کرد+عکس

ارتش رژیم صهیونیستی هلاکت یک افسر این رژیم در روز هفتم اکتبر ۲۰۲۳ را تایید و اعلام کرد جسد او همچنان در نوار غزه و در دست حماس است.

به گزارش پارسینه به نقل از ایسنا، ارتش رژیم اشغالگر قدس روز یکشبنه اعلام کرد «دانیل پرتز» افسری با درجه سروان و فرمانده نظامی بود که قبل از کشته‌شدن «در حمله غافلگیرانه صبح روز هفتم اکتبر» در شهرک صهیونیست‌نشین«ناحل عوز» تانک می‌راند.
افسر+کشته

المیادین نوشت، در حالی که مقاومت، مقابله با نظامیان اسرائیلی که به غزه نفوذ کرده‌اند را ادامه می‌دهند، تلفات و خسارت‌های سنگینی به تجهیزات صهیونیست‌ها وارد شده است.

ارتش صهیونیستی تا این لحظه به هلاکت ۵۹۲ نفر در صفوف نظامیان خود از هفتم اکتبر گذشته اذعان کرده است.

ارتش صهیونیستی اخیرا نیز اعلام کرده بود یک سرگرد از نیروهای یگان کماندو در نبردهای نوار غزه کشته شده است. پیش از آن هم گردان‌های القسام گروهی ۶ نفره از نیروهای ارتش این رژیم را در شمال خان‌یونس در کمینی گرفتار کرده و از فاصلۀ صفر آن‌ها را هدف گرفته بودند.

این آمارها در حالی از سوی ارتش رژیم صهیونیستی مطرح می‌شود که شمار دقیق نظامیان صهیونیست کشته و زخمی‌شده به دست مبارزان مقاومت در غزه بسیار فراتر از آمار اعلامی از سوی ارتش این رژیم است و رژیم صهیونیستی در تلاش است با پنهان‌داشتن شمار دقیق تلفات خود از فشارهای محافل سیاسی صهیونیستی و شهرک‌نشینان صهیونیست بگریزد و روی شکست‌های خود سرپوش بگذارد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار