گوناگون

اقدام جدید آمریکا علیه ایران با همکاری اسرائیل

اقدام جدید آمریکا علیه ایران با همکاری اسرائیل

پارسینه: وزیر دفاع آمریکا گفت: «با همتای اسرائیلی خود بر تهدیداتی که ایران در منطقه از آن حمایت می‌کند تمرکز کرده و بر پایبندی مشترک خود برای مقابله با این تجاوز تاکید کردیم».

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس، وزیر دفاع آمریکا که به اسرائیل سفر کرده است گفت در دیدار با مقام‌های اسرائیل درباره آن چیزی که تهدیدات ایران در منطقه بوده، رایزنی کرده است.

«لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا روز دوشنبه با وزیر دفاع اسرائیل دیدار کرد.

وی در سخنانی گفت: «با همتای اسرائیلی خود درباره حمله مستمر برای شکست حماس و همچنین اهداف و مراحل آن و حمایت از غیرنظامیان گفتگو کردم».

آستین اضافه کرد: «با همتای اسرائیلی خود بر تهدیداتی که ایران در منطقه از آن حمایت می‌کند تمرکز کرده و بر پایبندی مشترک خود برای مقابله با این تجاوز تاکید کردیم».

وی تصریح کرد: «آن‌چه امروز در خصوص عملیات زمینی فشرده به همراه حملات هوایی شاهد هستید، تا ابد ادامه ندارد و یک مرحله از یک مبارزه است».

مدیر برنامه مطالعات نظامی و امنیتی مؤسسه سیاست خاور نزدیک واشنگتن مایکل آیزنشتاد گفته است که به نظر می‌رسد که ایالات متحده و اسرائیل در خصوص انتقال نهایی به مرحله بعدی کارزار نظامی اسرائیل به توافق رسیده‌اند، اما واشنگتن تمایل دارد هرچه سریع‌تر این انتقال نبرد به مرحله‌ای دیگر رخ دهد و اسرائیل می‌گوید که به زمان بیشتری نیاز دارد.

او گفت: «توافق اساسی... درباره لزوم انتقال به سوی یک رویکرد هدفمندتر صورت گرفته است، اما اختلافاتی در خصوص زمانبندی وجود دارد».

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار