گوناگون

افشاگری دادستان کل تگزاس از فایزر

افشاگری دادستان کل تگزاس از فایزر

پارسینه: دادستان کل تگزاس از فایزر به‌دلیل گزارش نادرست از کارآیی واکسن کووید۱۹ شکایت کرد، این خبری بود که کن پکستون، دادستان کل تگزاس، ۳۰ نوامبر در گفت وگو با رسانه ها اعلام کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس، دادستان کل تگزاس از فایزر به‌دلیل گزارش نادرست از کارآیی واکسن کووید۱۹ شکایت کرد.
دادستان کل تگزاس از فایزر به‌دلیل گزارش نادرست از کارآیی واکسن کووید۱۹ شکایت کرد، این خبری بود که کن پکستون، دادستان کل تگزاس، ۳۰ نوامبر در گفت وگو با رسانه ها اعلام کرد.
یک وام حساب شده - فوری - تا ۷۵ میلیون تومان - بدون ضامن
کن پکستون، دادستان کل تگزاس در ۳۰ نوامبر شکایتی را علیه فایزر تنظیم کرد و طی آن ادعا کرد که اثربخشی واکسن کووید۱۹ از سوی فایزر نادرست بوده است.
براساس شکایتی که در شهرستان لوبوک تگزاس به ثبت رسیده است، فایزر نتایج آزمایش بالینی واکسن کووید۱۹ خود را اشتباه ارائه کرده است.
پکستون که یک جمهوری خواه است در بیانیه ای گفته است: «ما در جستجوی عدالت برای مردم تگزاس هستیم، که بسیاری از آنها با اجباری شدن ظالمانه واکسن مجبور به گرفتن یک محصول معیوب شده‌اند که با دروغ فروخته می‌شود. حقایق روشن است. فایزر در مورد واکسن‌های کووید۱۹ خود حقیقت را نگفته است.»
مقامات فایزر به درخواست اپک تایمز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

ارسال نظر

 • سعید

  بدلیل حسابرسی و کنترلهای شفاف امکان فساد و عدم جوابگوئی در قبال مردم نسبت به عملکرد بحداقل رسانده شده و شرکتها موظف به پاسخگویی هستند که ملاحظه میشود سیستم قضائی وارد عمل شده ولی آیا در کشور ما هم با وجود آلترناتیو ها مختلف برای ساخت و آزمایش واکسن برآوردهای ریالی منظم و دقیقی شکل گرفت و گزارش کار داده شده آیا بهتر نیست برای تشویق نظم ابتدا استمزاجی از عملکرد کشور داشته باشیم ودر سطوح مختلف با نقادی و کنترل مضاعف هدایت امور را بنفع مردم و سود آوری متناسب هدایت کنیم

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار