گوناگون

هدف گیری ۴ پایگاه آمریکایی توسط مقاومت عراق

هدف گیری ۴ پایگاه آمریکایی توسط مقاومت عراق

پارسینه: مقاومت اسلامی عراق گفت که از صبح امروز، شش بار پایگاه متعلق به نظامیان آمریکا را در سوریه و عراق، هدف قرار داده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ مقاومت اسلامی عراق خبر داد که از بامداد امروز دوشنبه، چهار پایگاه متعلق به نظامیان آمریکا را در سوریه و عراق، شش بار هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده است: سه حمله به پایگاه عین الاسد در غرب عراق و یک حمله به هر کدام از پایگاه‌های نزدیک به اربیل در شمال عراق، تل البیدر در شمال سوریه و التنف در جنوب سوریه صورت گرفته است.

این گروه مقاومت تأکید کرد که این حملات با سلاح‌های مناسب صورت گرفته و به اهداف نیز اصابت کرده است.

شبکه خبری المیادین نیز ساعتی پیش، گزارش داد که یک پهپاد انتحاری، پایگاه اشغالگران آمریکایی را در شمال شرق سوریه هدف قرار داده است. این پایگاه در نزدیکی روستای «قصرک» در شمال الحسکه واقع در شمال شرق سوریه قرار دارد.

به دنبال تشدید جنگ در اراضی اشغالی فلسطین، پایگاه‌های آمریکا در مناطق مختلفی از عراق و سوریه طی روز‌های گذشته هدف حمله قرار گرفته و در پی این حملات، ده‌ها نظامی آمریکایی مجروح شده‌اند.

حملات مقاومت، اشغالگران آمریکایی را مجبور کرد تا دو سوم پرسنل نظامی و «غیرنظامی» خود در عراق را علاوه بر خروج سفیر و کارکنان اصلی، تنها ظرف یک هفته از این کشور خارج کنند.

مقاومت عراق تنها یک هفته پس از شروع عملیات علیه اشغالگران آمریکایی ثابت کرد که با آمادگی بالای خود توانسته در تمام غرب آسیا با این اشغال‌گری مقابله کند، تکرار می‌کنم در تمام غرب آسیا. این یک تصمیم است نه یک شعار، بلکه زمان مقاومت و فقط مقاومت است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار