گوناگون

آخرین آمار تعداد شهدای غزه

آخرین آمار تعداد شهدای غزه

پارسینه: همزمان با افزایش گمانه‌زنی‌ها از حمله زمینی اسرائیل به نوار غزه ؛ وزرای رژیم صهیونیستی به شبکه سی ان ان آمریکا گفتند که کابینه چراغ سبزی را به ارتش برای « نابودی حماس » داده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا، ارتش رژیم صهیونیستی از حملات خود به ۱۰۰ هدف جدید در اقصی نقاط نوار غزه در شب گذشته خبر داد. تعداد شهدای حملات رژیم صهیونیستی به غزه نیز به ۴۱۳۷ تن افزایش یافته است.
وزارت بهداشت در غزه اعلام کرد، تعداد شهداء به دلیل حملات رژیم صهیونیستی تا به الان به ۴۱۳۷ تن و شمار مجروحان به بیش از ۱۳ هزار تن رسیده است.
همچنین بیش از هزار تن مفقود شده‌اند که بیشتر آنها از کودکان هستند.
ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرد: شب گذشته ۱۰۰ هدف جدید را در اقصی نقاط نوار غزه بمباران کردیم.
رسانه‌های فلسطینی امروز (جمعه) گزارش دادند، جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی طی حملات شدید خود بیش از ۲۰ برج مسکونی را در شهر الزهراء ویران کرده‌اند.
شهر الزهراء در جنوب نوار غزه قرار دارد و شهری جدید است که تشکیلات خودگردان فلسطین برای کارمندان وزارت‌خانه‌ها و ادارات مختلف خود ساخته است.
از سوی دیگر، همزمان با افزایش گمانه‌زنی‌ها از حمله زمینی رژیم صهیونیستی به نوار غزه؛ وزرای رژیم صهیونیستی به شبکه سی ان ان آمریکا گفتند که کابینه چراغ سبزی را به ارتش برای «نابودی حماس» داده است.
سی ان ان از نیر برکات، وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی نقل کرد که کابینه رژیم صهیونیستی تصمیمی را اتخاذ کرده و چراغ سبز را به ارتش برای نابودی حماس داده است و اکنون این مساله در دست ارتش است.
این شبکه از آوی دیختر، وزیر کشاورزی رژیم صهیونیستی نیز نقل کرد که تل آویو خواهان کنترل امنیتی بر غزه است؛ همانند چیزی که در حال حاضر در کرانه باختری از آن برخوردار است.
ارتش رژیم صهیونیستی در چهاردهمین روز از تجاوزات خود به غزه، به حملات به مناطق مسکونی ادامه داده که به شهادت ده‌ها تن انجامیده است.
از سوی دیگر، خبرنگار الجزیره اعلام کرد که دولت این رژیم طرحی را برای کمک جهت خارج کردن ساکنان شهر عسقلان تصویب کرده است.
بلومبرگ نیز به نقل از مقامات گزارش داد که ایالات متحده بر برنامه ریزی رژیم صهیونیستی برای عملیات زمینی در نوار غزه تأثیر گذاشته است.
به گفته مقامات رژیم صهیونیستی و منابع نزدیک، بلومبرگ اشاره کرد که واشنگتن بر روش‌های اجرای این عملیات برای کاهش تلفات بین غیرنظامیان غزه و همچنین بر برنامه‌های کابینه رژیم صهیونیستی برای پس از پایان عملیات تأثیر گذاشته است.ر

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار