گوناگون

تصاویری دیدنی از لامبورگینی روئلتو+ فیلم و عکس

تصاویری دیدنی از لامبورگینی روئلتو+ فیلم و عکس

پارسینه: لامبورگینی روئلتو در حالت الکتریکی خالص، توانایی پیمایش 10 کیلومتر را دارد.

به گزارش پارسینه به نقل از عصر ایران ، لامبورگینی روُئلتو(Lamborghini Revuelto) از 20 مارس 2023 به عنوان جایگزین اونتادور مشهور، معرفی شده است. روئلتو به نام نوعی گاو نر اشاره دارد که سال های 1880 در اسپانیا وجود داشته است.

لامبورگینی روئلتو به قلب تپنده پلاگین هیبرید مجهز است. درباره جزئیات این سیستم هیبرید باید به حضور 3 موتور الکتریکی در همکاری با موتور بنزینی 6.5 لیتری 12 سیلندر اشاره کنیم. مجموع خروجی پیشرانه برابر با 1001 اسب بخار است اما اگر روئلتو فقط در حالت الکتریکی حرکت کند، میزان خروجی پیشرانه به 180 اسب بخار کاهش خواهد یافت.

لامبورگینی

در بخش جعبه دنده نیز از نمونه 8 سرعته دوکلاچه هماهنگ با سامانه تمام چرخ محرک استفاده شده است.

لامبورگینی روئلتو طی 2.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد. 200 کیلومتر برساعت را نیز زیر 7 ثانیه رکورد می زند و بیشینه سرعت نیز برابر با 350 کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

در ادامه می توانید فیلمی از خط تولید این دلبر ایتالیایی را مشاهده کنید:

لامبورگینی می گوید: روئلتو مجهز به شاسی یکپارچه فیبر-کربن است که در سنت آگاتا تولید شده است. این شاسی در مقایسه با اونتادور حدود 25 درصد مقاومت بالاتری دارد و 10 درصد نیز در مهندسی وزن موفق تر است.

لامبورگینی روئلتو در حالت الکتریکی خالص، توانایی پیمایش 10 کیلومتر را دارد.

ترمزهای کربن-سرامیک روئلتو، عملکرد بهتری در مقایسه با اونتادور دارند. در چرخ های جلو، کالیپر10 پیستونه روی دیسک 16.1 اینچ نصب خواهد شد.

لامبورگینی روئلتو

از نظر طراحی نیز که فقط می توان زیبایی مطلق را مشاهده کرد. البته همزمان رویکرد موفقی از علم ائروداینامیک را نیز شاهد هستیم که نیروی عمود بر سطح روئلتو را در مقایسه با اونتادور 66 درصد بهبود داده است. راننده نیز دید بهتری از جاده دارد. همچنین جانمایی اگزوزها و فرم بدنه در عقب خودرو، ائروداینامیک را بهبود داده است.

چرخ ها در محور جلو 20 اینچی و عقب 21 اینچی هستند.

فضای کابین را نیز جز بهترین های صنعت جهانی خودرو در نظر بگیرید. نمایشگر 12.3 اینچی دیجیتال اطلاعات کیلومتر و نمایشگر عمودی 8.4 اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی از جذابیت های فناورانه کابین هستند.

مقابل سرنشین جلو نیز یک نمایشگر 9.1 اینچی بسیار باریک قرار گرفته است.

اطلاعات بیشتر و قیمت خودرو هنوز مشخص نشده است.

لامبورگینی

لامبورگینی

لامبورگینی

لامبورگینی

لامبورگینی

لامبورگینی

لامبورگینی

لامبورگینی

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار