گوناگون

بازدیدکننده گرسنه، اثر هنری موزه را خورد!+ فیلم

بازدیدکننده گرسنه، اثر هنری موزه را خورد!+ فیلم

پارسینه: ویدئویی خنده دار از یک دانش آموز گرسنه کره جنوبی که در حال خوردن موزی "اثر هنری" چسبانده شده به دیوار موزه است در فضای مجازی دست به دست می شود.

اثر هنری موز به نام «کارتون» که توسط هنرمند ایتالیایی ماریزیو کاتلان طراحی شده بود، در موزه هنر لیوم در کره جنوبی به نمایش گذاشته شده بود.

ویدئویی داغ دانش آموز "نو هیون_ سون را در حال برداشتن اثر هنری موز را از روی دیوار نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که او قبل از چسباندن پوست موز به دیوار آن را در مقابل چشمان تماشاگران حیرت زده می‌خورد.

این دانش آموز در گفتگو با رسانه‌ها گفت که پس از حذف صبحانه گرسنه بوده است. او آسیب رساندن به این اثر هنری مدرن را خود یک اثر هنری دانست.

اقدام این دانش آموز، کاربران اینترنتی را سرگرم کرد و آن‌ها نظرات خنده داری را در مورد این اتفاق ارائه کردند. یکی از کاربران اظهار داشت: «فکر کنید این همان چیزی است که آن‌ها به آن هنر تحول آفرین می‌گویند.» کاربر دوم دانش آموز را تحسین کرد و نوشت که او یک موز را با خوردن آن به جای هدر دادن نجات داد.

سومی نوشت: «تمایز کردن نبوغ و حماقت در یک هنر دشوار است.»

گفتنی است؛ این موزه اعلام کرد که اقدامی علیه این دانش آموز انجام نمی‌دهند، زیرا آن‌ها هر دو تا سه روز یک بار اثر هنری را جایگزین می‌کنند.

منبع:مخاطب_24

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار