گوناگون

زنده شدن پسر نوجوان دو ساعت پس از مرگ!+ تصاویر

زنده شدن پسر نوجوان دو ساعت پس از مرگ!+ تصاویر

پارسینه: یک نوجوان آمریکایی دو ساعت پس از "مرگ" خود بر اثر ایست قلبی به زندگی بازگشت.

به گزارش یک خبرگزاری محلی در آمریکا ، "سامی برکو"، یم نوجوان اهل شهر میسوری در ایالت تگزاس آمریکا در یک سالن ورزشی صخره نوردی دچار حمله قلبی شد. کارشناسان مراقبت‌های بهداشتی پس از اینکه نتوانستند از طریق احیای قلبی-ریوی (CPR) او را زنده کنند، مرگ وی را اعلام کردند.

جنیفر، مادر سامی برکو، به نقل از مقامات بهداشتی گفت بدن پسرش پس از اینکه به بالای دیوار رفت و زنگ را به صدا درآورد، سست شد.

زنده شدن پسر نوجوان آمریکایی

او گفت: «پسرم به بالای دیوار رفت، زنگ را همانطور که به ما گفته شد به صدا درآورد و سپس بدنش سست شد. به نظر می‌رسید که یا در حال بازی است یا از حال رفته است. آن‌ها کاملا مطمئن نبودند و وقتی متوجه شدند که او واکنشی نشان نمی‌دهد، او را به آرامی پایین آوردند.»

پدر و مادر این نوجوان کنار او نشستند تا آخرین خداحافظی خود را انجام دهند.

جنیفر ادامه داد: «شروع به صحبت کردن با او کردم. فقط می‌خواستم به او بگویم که چقدر دوستش دارم و متاسفم که نمی‌دانستیم چگونه او را نجات دهیم. وقتی شروع به دعا کردم، شوهرم گفت: اوه خدای من، سامی حرکت می‌کند.»

زنده شدن پسر آمریکایی

این نوجوان پس از زنده شدن گفت که که فقط به یاد می‌آورد که می‌بایست فرم‌های معافیت باشگاه را امضا کند. سامی گفت: «من چیزی از روزی که این اتفاق افتاد به یاد ندارم. آخرین چیزی که به یاد می‌آورم شب قبل از امضای معافیت‌های آنلاین (برای ورزشگاه صخره‌نوردی) است و بعد از آن بیدار شدم، در ICU اطفال.»
سامی ادامه داد: "من در ICU از خواب بیدار شدم و این اولین چیزی است که به یاد می‌آورم. بعد یادم می‌آید که پدرم به من گفت، این اتفاق افتاده است و بهتر است این بار را به خاطر بسپاری.

منبع:مخاطب_24

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار