گوناگون

قدرت زوم خیره کننده لنز دوربین آیفون ۱۴ در عکاسی! + فیلم

قدرت زوم خیره کننده لنز دوربین آیفون ۱۴ در عکاسی! + فیلم

پارسینه: ویدئویی که زوم خیره کننده دوربین آیفون 14 در بزرگنمایی پس زمینه در هنگام ثبت عکس را نشان می دهد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است قدرت زوم خیره کننده لنز دوربین آیفون ۱۴ در هنگام عکاسی را به تصویر می‌کشد. این ویدئو نشان می‌دهد چگونه پس‌زمینه عکسی که در حال ثبت شدن است را با کمک لنز دوربین آیفون می‌توان بزرگ کرد.

این ویدئوی داغ توسط عکاسی با نام «کریس پریستلی» در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد.

او در شرح این ویدئو نوشته بود: «با این ترفند سریع، پس‌زمینه‌های تصویر خود را بزرگ کنید! برای بزرگ‌نمایی سوژه‌های پس‌زمینه، از لنز ۳x در دوربین آیفون خود استفاده کنید. این یک ابزار عالی برای عکس‌های تعطیلات شما است!»

در این ویدئو، می‌توان مشاهده کرد که کریس چگونه از لنز دوربین آیفون به بهترین شکل استفاده می‌کند. در این ویدئو او دو عکس یکی به شکل معمولی و دیگری با زوم ۳x را را ثبت می‌کند تا تفاوت به خوبی مشخص شود.

این پست از زمان انتشار در اینستاگرام تاکنون بیش از ۱۵۰۰ میلیون لایک دریافت کرده است.

برای بهره بردن از این ترفند ساده، کاربران آیفون فقط باید لنز ۳x را روی دوربین تلفن آیفون ۱۴ خود تنظیم کنند تا تصاویر پس‌زمینه است بزرگ‌تر شود.

سال گذشته، شکایت‌هایی از طرف کاربران آیفون ۱۴ از لرزش دوربین گوشی خود و ایجاد صدا‌های عجیب در هنگام باز کردن آن منتشر شده بود. بسیاری از کاربران ویدئو‌ها و شکایات خود را در مورد مشکلات گوشی خود به اشتراک گذاشته بودند. یکی از یوتیوب‌بر‌های اپل ویدیویی را به اشتراک گذاشت که در آن هنگام باز کردن برنامه شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، دوربین تار بود و صدا‌های مبهم شنیده می‌شد.

منبع:مخاطب24

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار