گوناگون

نترسید! این زن با تزریق ژل به لب‌هایش می خواهد رکورد گینس را بشکند!

نترسید! این زن با تزریق ژل به لب‌هایش می خواهد رکورد گینس را بشکند!

پارسینه: آندره ایوانووا، ۲۵ ساله از بلغارستان، دست به کار عجیبی زده است. او می‌خواهد برای ثبت نام خود در رکوردهای گینس، حجیم‌ترین لب دنیا را به خود اختصاص داده است.

ایوانووا با صرف هزینه‌ای معادل ۸هزار پوند به حجیم‌ترین لب دنیا رسیده و نام خود را در رکوردهای گینس ثبت کرده است. اما او دست‌بردار نیست و همچنان به تزریق ژل پرکننده به لب‌های خود ادامه می‌دهد. حتی ایوانووا تصمیم گرفته این بار گونه‌های خود را برجسته کرده و رکورد بزرگترین گونه دنیا را هم به‌دست آورد.

ایوانووا که یکی از اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی است، تزریق پرکننده‌ها را با فکر اینکه شبیه عروسک‌های براتز شود، از سال ۲۰۱۸ شروع کرده است و همچنان در حال انجام این تزریق‌ها به لب، فک و گونه‌های خود است. او اخیرا به طرفدارهایش که حسابی نگران شکاف برداشتن لب‌هایش شده‌اند، گفته برای تزریق‌های بیشتر در گونه‌هایش، ۱۶۰۰پوند دیگر خرج کرده است.

تزریق ژل توسط زن بلغاری برای رکورد گینس

ایوانووا می‌گوید، اظهارنظرهای متعددی از بازدیدکنندگان شبکه اجتماعی‌اش دریافت کرده است. برخی از آنها به او گفته‌اند، «نمی‌ترسد لب‌هایش بترکند!» یا «پزشک‌هایی که این کار را می‌کنند باید مجازات بشوند!» و «تو مشکل روحی و روانی داری، باید پیش از اینکه وضعیت خود را بدتر کنی، به روانشناس مراجعه کنی.»

اما ایوانووا اینطور فکر نمی‌کند و همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  اردک تک تک تک تک اردک

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار