گوناگون

رونمایی از گزینه جایگزین جنگنده آف ۲۲+ فیلم

رونمایی از گزینه جایگزین جنگنده آف ۲۲+ فیلم

پارسینه: برنامه ساخت جنگنده های نسل ششم یکی از جالب ترین و محرمانه ترین پروژه های توسعه تسلیحاتی در تاریخ هوانوردی است.

اطلاعات مربوط به این پروژه به دو دسته تقسیم می شود: اطلاعاتی که به طور گسترده در اختیار عموم مردم قرار می گیرد و اطلاعاتی که بسیار کم درباره آن ها می دانیم. در ادامه ویدیویی تماشا می کنید که درباره جنگنده های نسل ششم که جایگزین جنگنده اف 22 رپتور خواهند شد توضیحاتی می دهد.


به گزارش کاماپرس، در حال حاضر کشورهای اروپایی، چین، روسیه و ژاپن نیز برنامه هایی برای توسعه جنگنده های نسل ششم در دست دارند، با این حال در رسانه ها از برنامه آمریکا برای توسعه این قبیل جنگنده ها که برتری هوایی نسل بعدی (NGAD) نام دارد بیشتر از همه صحبت به میان می آید و حتی گفته می شود یک نمونه اولیه از این جنگنده ها نیز ساخته شده است.

در حال حاضر چندین شرکت بر روی این پروژه مشغول به کار هستند و پنتاگون تصمیم گرفته است با شرکت هایی کار کند که بتوانند اجزاء و سیستم هایی بسیار خاص برای جنگنده ها طراحی کنند.

ارسال نظر

 • ناشناس

  مثل سستو المنتو لامبورگینیه

 • ناشناس

  طبیعیه ...وقتی ما بفکر ارتقا خودمون باشیم اونها هم بفکر ارتقا خودشون باشند...ولی بکسی می‌کند تیز هوش یا نابغه...که از یک چیز ساده...که جلوی چشمشمشه بتونه چیزی رو که میخواد بدست بیاره...اگر در چند سال اخیر دقت کرده باشید من همیشه میگم اگر نتوانستید موشک اس۴۰۰رو بگیرید فعلا رادارش رو بگیرید چون اجالتا با شبکه شدن می اونه حداقل با شناسایی اهداف پنهانکار مثل اف۳۵های اسراعیل از کمک ای ۳۰۰ها وسایر سامانه های دفاع موشکی روسی موجود برای دفاع دربرابر اونها استفاده کنه درثانی رادار اس۴۰۰چیه چهارتا قطعه است شاید یکنفرتونست با نگاه کردن بهش براه حلی که می خواهیم برسه....

 • ناشناس

  اینها متخصص درست کردن انیمیشن هستند الان حدود سی ساله که در مورد فانتون F35 چه چاخانهای توهم زایی که نشر ندادند الان معلوم شده صدتا باگ داره که اصولا خودشان هم خسته شدند از رفع ایراداتش

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار