گوناگون

هوشدن نیکی هیلی توسط حامیان ترامپ در نشست جمهوری خواهان+ فیلم

هوشدن نیکی هیلی توسط حامیان ترامپ در نشست جمهوری خواهان+ فیلم

پارسینه: نشست جمهوری‌خواهان با فریاد و درگیری لفظی حامیان ترامپ بر سر «نیکی هیلی» همراه شد.

اعلام نامزدی نیکی هیلی نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل در انتخابات ریاست جمهوری به مذاق حامیان دونالد ترامپ خوش نیامده و آن‌ها این موضوع را در «کنفرانس اقدام سیاسی محافظه‌کار» به وی یادآوری کردند.

با گرم شدن تدریجی تنور انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اردوگاه جمهوری‌خواهان، حضور نیکی هیلی در «کنفرانس اقدام سیاسی محافظه‌کار» با واکنش هواداران دونالد ترامپ مواجه شد.

نیکی هیلی نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل که رسما نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ اعلام کرد، در این نشست سخنرانی کرد و بار دیگر پیام تبلیغاتی خود را برای جذب آرای طرفداران حزب جمهوری‌خواه تکرار کرد.

منابع رسانه‌ای از مریلند آمریکا خبر دادند، هیلی در این نشست بار دیگر خواستار «نسل جدید» از رهبران در حزب جمهوری خواه شد و بدون نام بردن از ترامپ، از سن بالای او و برخی دیگر از شخصیت‌های این حزب انتقاد کرد.

نماینده آمریکا در سازمان ملل در دولت ترامپ همچنین در این سخنرانی به اعضای حزب جمهوری‌خواه یادآوری کرد که آن‌ها در چندین انتخابات رقابت را به نامزد‌های دموکرات باخته‌اند.

به گزارش روزنامه واشنگتن پست، نیکی هیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ حزب جمهوری خواه، پس از ایراد سخنرانی نفوذ دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا بر این حزب به او به سرعت یادآوری شد.

وی پیش از انتخاب به عنوان نماینده آمریکا در سازمان ملل، به عنوان فرماندار کارولینای جنوبی سابقه فعالیت دارد و اولین نامزد جمهوری‌خواهی است که رسما ترامپ را در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ به چالش کشید.

بعد از پایان سخنرانی نیکی هیلی، او در تالار کنفرانس مریلند با شعار‌های فریادگونه حامیان دونالد ترامپ مواجه شد و آن‌ها با صدا زدن نام رئیس‌جمهور سابق آمریکا، حمایت خودشان را از او اعلام کردند.

این اقدام در شرایطی انجام شده که در ادامه گرم شدن تنور انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اردوگاه جمهوری‌خواهان، مایک پامپئو در این کنفرانس حضور یافت.

پامپئو وزیر خارجه دولت دونالد ترامپ طی سخنرانی در کنفرانس مریلند، از رئیس‌جمهور سابق آمریکا به دلیل افزایش سرسام آور میزان بدهی ملی این کشور انتقاد کرد.

منبع: فرارو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار