گوناگون

«کشته شدن ۲ افسر ارتش اسرائیل» در واکنش به «خرابکاری اخیر» در تأسیسات نظامی در اصفهان

«کشته شدن ۲ افسر ارتش اسرائیل» در واکنش به «خرابکاری اخیر» در تأسیسات نظامی در اصفهان

پارسینه: همزمان با تأکید وزیر اطلاعات بر اینکه پاسخ حمله رژیم صهیونیستی به تأسیسات وزارت دفاع اصفهان داده شده، سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل کشته شدن دو نفر از افسران خود را تأیید کرد و برخی منابع خبری صهیونیست‌ها نیز مدعی شدند که احتمالاً کشته شدن این افسران در واکنش به خرابکاری اخیر در تأسیسات دفاعی و نظامی ایران در اصفهان بوده است.

روزنامه ایران نوشت: همزمان با تأکید وزیر اطلاعات بر اینکه پاسخ حمله رژیم صهیونیستی به تأسیسات وزارت دفاع اصفهان داده شده، سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل کشته شدن دو نفر از افسران خود را تأیید کرد و برخی منابع خبری صهیونیست‌ها نیز مدعی شدند که احتمالاً کشته شدن این افسران در واکنش به خرابکاری اخیر در تأسیسات دفاعی و نظامی ایران در اصفهان بوده است.

 • همزمان با تأکید وزیر اطلاعات بر اینکه پاسخ حمله رژیم صهیونیستی به تأسیسات وزارت دفاع اصفهان داده شده، سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل کشته شدن دو نفر از افسران خود را تأیید کرد و برخی منابع خبری صهیونیست‌ها نیز مدعی شدند که احتمالاً کشته شدن این افسران در واکنش به خرابکاری اخیر در تأسیسات دفاعی و نظامی ایران در اصفهان بوده است.
 • طی چند روز گذشته رسانه‌های عبری از کشته‌شدن دو نفر از افسران صهیونیست در دو سانحه رانندگی جداگانه خبر دادند. به گفته این رسانه‌ها «میشل پرشت» یکی از این افسران بود که در حوزه پهپاد فعالیت داشته است. پرشت که هفتم فوریه (شش روز پیش) در نزدیکی شهرک صهیونیست‌نشین «بیت العازری» واقع در «شفالا» کشته شده از افسران برنامه‌ریزی، نظارت و تولید در یک اسکادران تعمیر و نگهداری در پایگاه نیروی هوایی «تل نوف» بوده و بر تولید و راه‌اندازی پهپادها نظارت داشته است.
 • پایگاه «تل نوف» در شهر رحوفوت در سرزمین‌های اشغالی و در فاصله ۳۵ کیلومتری جنوب شهر تل آویو قرار دارد. همچنین رسانه‌های عبری به نقل از ارتش رژیم اسرائیل گزارش دادند که افسر دیگری به‌نام «اودلیاة تایتز» ۴۳ ساله هم اخیراً در تصادف کشته شده است. ارتش رژیم اسرائیل اشاره‌ای به ارتباط این دو فرد کشته شده به برنامه پهپادی خود نکرد ولی منابع صهیونیستی همچنان در مرگ این دو افسر در نیروی هوایی تشکیک کرده و احتمال ترور این دو افسر را رد نکردند.
 • مرتبط دانستن کشته شدن این افسران با خرابکاری ناکام در تأسیسات وزارت دفاع ایران در حالی است که رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین طی هفته‌های اخیر زیر ضرب حملات بی‌امان نیروهای مقاومت فلسطین قرار دارد. آنچنان‌ که از این حملات تحت عنوان «انتفاضه سوم» یاد می‌شود.
 • به تصریح سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات، پاسخ صهیونیست‌ها در قبال نقش داشتن شان در خرابکاری اصفهان نیز توسط رزمندگان فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین داده شده است و با وجود این سازمان‌های اطلاعاتی کشورمان در بیانیه مشترک شان تأکید کردند که نفس تعدی رژیم صهیونیستی به حریم جمهوری اسلامی ایران با مجازات مضاعف همراه است؛ مجازاتی که به یقین بالاتر از دو افسر صهیونیست پیش‌بینی می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار