گوناگون

کمپین مقتدی صدر برای جمع‌آوری امضا علیه همجنس‌گرایی

کمپین مقتدی صدر برای جمع‌آوری امضا علیه همجنس‌گرایی

پارسینه: مقتدی صدر دستور هماهنگی کامل با دفترش برای جمع آوری امضا در شهر کوفه به عنوان مرحله اول برای مخالفت با همجنس‌گرایی و انحراف جنسی را داده بود. صدر در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرده بود: انگیزه دینی و عقیدتی تنها دلیل مخالفت ما نیست، بلکه انگیزه انسانی، اخلاقی و حفظ نسل بشریت از دیگر دلایل مخالفت ما با همجنسگرایی است.

منابع عراقی از آغاز کمپینی در شهر کوفه عراق با دستور مقتدی صدر برای جمع آوری امضا جهت مخالفت با همجنس‌گرایی خبر دادند.

ایسنا نوشت: منابع عراقی اعلام کردند: عراقی‌ها در مسجد کوفه بعد از نماز جمعه فرمی را درباره مخالفت با همجنس‌گرایی پر کردند. پیش از این مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق دستور آغاز کمپینی برای جمع آوری امضا‌های میلیونی به صورت مسالمت آمیز و بدون خشونت جهت مخالفت با همجنس‌گرایی را داده بود.

هیچ فردی از جریان صدر در دولت جدید عراق مشارکت نمی‌کند

مقتدی صدر دستور هماهنگی کامل با دفترش برای جمع آوری امضا در شهر کوفه به عنوان مرحله اول برای مخالفت با همجنس‌گرایی و انحراف جنسی را داده بود.

صدر در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرده بود: انگیزه دینی و عقیدتی تنها دلیل مخالفت ما نیست، بلکه انگیزه انسانی، اخلاقی و حفظ نسل بشریت از دیگر دلایل مخالفت ما با همجنس‌گرایی است.

در برگه جمع‌آوری امضا برای مقابله با جامعه همجنس‌گرایی آمده است: "من خود را وقف مبارزه با انحرافات جنسی یا جامعه همجنسگرایی به شیوه‌های اخلاقی، مسالمت‌آمیز و دینی می‌کنم؛ انحرافاتی که در تضاد با فطرت و سرشت انسانی است. من متعهد می‌شوم با هدف آگاهی‌بخشی و هدایت آن‌ها و عدم کشیده شدنشان به شهوات حرام و آزادی شهوانی، از انواع مختلف خشونت پرهیز کنم. من خواهان ابطال همجنسگرایی هستم تا مقدمه‌ای برای گسترش و تعمیم بلا و مصیبت الهی نباشد. "

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار