گوناگون

بایدن کاخ سفید را گم کرد! + فیلم

بایدن کاخ سفید را گم کرد! + فیلم

پارسینه: جو بایدن باز هم گاف جدید داد. در این ویدئو جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در حال رفتن به مسیری است که به کاخ سفید ختم نمی‌شود، اما کسانی که پشت سرش هستند به او گفتند تا به عقب برگردد و جهت دیگر را در پیش بگیرد.

فرارو نوشت: جو بایدن ، رئیس‌جمهور آمریکا با کمک افرادی که همراهش بودند، راه ورود به کاخ سفید را پیدا کرد! ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی از رئیس جمهور آمریکا منتشر شده که او ورودی کاخ سفید را به یاد نمی‌آورد.

در این ویدئو جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در حال رفتن به مسیری است که به کاخ سفید ختم نمی‌شود، اما کسانی که پشت سرش هستند به او گفتند تا به عقب برگردد و جهت دیگر را در پیش بگیرد.

در این بین رئیس جمهور آمریکا در میان خنده حاضران سعی کرد با حاضران شوخی کند تا نشان دهد راه را بلد است.

پیش از این بایدن در مصاحبه‌ای در پاسخ به سوالی درباره گمانه‌زنی‌ها درباره وضعیت سلامت خود و احتمال شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا گفته بود: فکر می‌کنم نگرانی از سلامت دیگران به حق باشد، از جمله درباره سلامتی من. فکر می‌کنم بهترین راه برای قضاوت این باشد که به من نگاه کنند. آیا من کُند شده‌ام؟ آیا همان سرعت سابق را دارم؟ اگر فکر می‌کنند که هنوز توانایی دارم، پس مشکلی نیست، ولی اگر اینطور فکر نمی‌کنند باید تشویقم کنند که [برای انتخابات]اقدام نکنم.

ارسال نظر

 • ناشناس

  دولتمردان ایران راه حرف زدن با مردم خودشان را گم کرده اند....

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار