گوناگون

تصاویر تکان‌ دهنده و هولناک از تیرباران سربازان ارمنی توسط نیروهای آذربایجان ( ۱۸+) + فیلم

تصاویر تکان‌ دهنده و هولناک از تیرباران سربازان ارمنی توسط نیروهای آذربایجان ( ۱۸+) + فیلم

پارسینه: گروهی از نیروهای آذربایجان در اقدامی غیرانسانی، تمامی سربازان ارمنی که روز گذشته در مرز استان سیونیک تسلیم شده بودند را، بیرحمانه تیرباران کردند. باکو با این اقدام رسما اعلام جنگ کرد.

ارسال نظر

 • ببر مازندران

  من نمیدونم چرا ایران اینها رو به موشک حداقل با برد ۵۰۰ کیلومتر مسلح نمیکنه تا این مزدوران اسرائیل رو سر جاشون بشونه

 • ناشناس

  اقدام ناجوانمردانه انها با هیچ معیار جنگی اخلاقی انسانی و دینی و کنوانسیون های بین المللی همخوانی ندارد و آمران و عاملان این جنایت باید در زمان مفتضی در دادگاه های بین المللی محاکمه و به اشد مجازات برسند.

 • ناشناس

  زمان جنگ خودمون هم از این قضایا زیاد اتفاق افتاد اما اون زمان موبایل نبود که ضبط بشه!

 • ناشناس

  این کار ترک ها جنایت جنگی است و باید برای آن تحت تعقیب و مجازات بین المللی قرار بگیرند. الهام علی اف مسئول اصلی این جنایت است. اما آمریکا و عنگلیس حامی این جنایتکاران هستند و معلوم است که نمی گذارند آنها تعقیب و مجازات بشوند.

 • ناشناس

  کارترکهاجنایت جنگی نیست!!!درخودایران درجنگ جهانی به ارامنه وآشوریان ساکن ایران ایادی انکلیس وامریکاگفتن اگردرجنگ بماکمک کنیدماهم بشماقول مملکت بزرگ ارمنی رامیدهیم که متشکل ازچهارکشورترکیه وعراق وایران وآذربایجان باشدکه به همان دلیل اشوریانیکه ازترکیه رانده شده بودندوواشوریان وترکهای ارومیه درخانه هایشان به انهاجاداده بودندهمه میزبانان خودشان(آذریها)راکشتندبطوریکه دریک روزدوباارومیه راقتل عام کردندوحدودهفتادهزارنفررادریک روزقتل عام کردند،بس سزایشان مرگ است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار