گوناگون

واکنش یک مقام صهیونیستی به اظهارات «سید حسن نصرالله»

واکنش یک مقام صهیونیستی به اظهارات «سید حسن نصرالله»

پارسینه: رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی به بخشی از مصاحبه دبیرکل حزب‌الله که در آن به تونل‌های موجود در مرز لبنان با فلسطین اشغالی پرداخته شد، واکنش نشان داد.

«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در مصاحبه شنبه هفته جاری خود اعلام کرد، هنوز تونل‌هایی در مرز لبنان با فلسطین اشغالی وجود دارد که رژیم صهیونیستی آن‌ها را کشف نکرده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری «معا»، «گادی آیزنکوت» رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی که حدود دو هفته پیش جای خود را به «آویو کوخافی» داد، در اولین اظهارات پس از پایان مدت مأموریتش در این منصب، مدعی شد این موضوع صحت ندارد و تمام تونل‌ها کشف شده است.

اما واکنش «آوی دیختر» رئیس کمیته امور خارجی کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) متفاوت بود؛ وی گفت، ممکن است هنوز تونل‌هایی در مرز‌های شمالی (مرز با لبنان) وجود داشته باشد که تل آویو آن‌ها را کشف نکرده باشد.

دیختر ادامه داد: من به عنوان یک کارشناس اطلاعاتی معتقدم نیرو‌های اسرائیلی باید جستجوی تونل‌ها را ادامه دهند.

نصرالله در مصاحبه خود با المیادین اعلام کرد «جدای از اینکه چه زمانی حفر شده، قبل از جنگ ۲۰۰۶ یا بعد آن یا اینکه چه کسی حفر کرده، به هر حال این تونل‌ها هست و نکته در این است که اسرائیل آن را دیر کشف کرده است و این شکست دستگاه اطلاعاتی اسرائیل بود. یکی از این تونل‌ها عمری در حدود سیزده یا چهارده سال بود»
منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار