گوناگون

چهارمین شماره از نشریه ایده‌ایستا منتشر شد

چهارمین شماره از نشریه ایده‌ایستا منتشر شد

شماره چهارم از مجله فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی «ایده‌ایستا» با گفتگو‌های اختصاصی با چهره‌های شاخصی همچون: ‘علی دایی’ ، ‘رشید کاکاوند’ ، ‘دکتر سیروس تابش’ ‘علی اصغر امیری’ مالک هتل‌های اسپیناس، ‘ علیرضا جهانبخش‘ ،حمید محمدی’ از مؤسسان دیجیکالا و .. منتشر شد.

گفتگوی جلد این شماره مصاحبه ای ویژه با شهریار ایران، علی دایی است. او اینبار بیشتر از آنکه از ورزش و حواشی آن بگوید، پیرامون مسائل روز و دغدغه‌های اجتماعی مردم صحبت کرده و ناگفته‌هایی خواندنی را با مخاطبان ایده‌ایستا به اشتراک گذاشته است.

ایده‌ایستا نشریه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی با مدیرمسئولی ‘علیرضا بابایی’ و سردبیری ‘آمنه فرخی’ منتشر و ارائه شده است.

در این شماره از مجله میخوانید:در بخش ابتدایی و سیاسی این شماره یادداشتی مفصل از دکتر محمدجواد ظریف با عنوان تناقص گفتمان عزت و ستیزه‌گری در روابط خارجی و گفتگویی خواندنی با ‘استلیانوس گاوریل’ سفیر جدید یونان در کشورمان خواهید خواند.

در بخش فرهنگی این شماره نیز گفتگوهایی با رشید کاکاوند، علیرضا قربانی، مارال بنی آدم، امید نصری و.. و همچنین مطالبی خواندنی از ژاله آموزگار، علی دهباشی، جمشید هاشم‌پور، نیکی کریمی، هانیه توسلی،مطالعه خواهید کرد.

در بخش اقتصادی چهارمین شماره از ایده‌ایستا گفتگوهای تحریریه ما با شاخص‌ترین چهره‌های کارآفرین نظیر دکتر سیروس تابش مدیرعامل مجموعه بیمارستان های نیکان، شاهین فاطمی بنیانگذار برند درسا، حمید محمدی از بنیانگذاران دیجیکالا، خانم دکتر رویا ایمانی فعال و کارآفرین در حوزه گردشگری را خواهید دید.

در ادامه یادداشت‌ها و گزارش‌های متنوعی را در بخش‌های اجتماعی، فرهنگی و سلامت با موضوع مهاجرت، رکوردشکنی کمدی‌ها، کارنامه سکوها و پلتفرم‌های نمایش خانگی و سال پرهیاهو موسیقی و .. را تورق خواهید کرد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار