گوناگون

دسته گل جدید زاکانی؛ نیوجرسی های شهرداری تهران به درب خانه ها رسید!+ عکس

دسته گل جدید زاکانی؛ نیوجرسی های شهرداری تهران به درب خانه ها رسید!+ عکس

شهرداری تهران اقدام به گذاشتن نیوجرسی در مقابل درب خانه های مسکونی کرده است.

پارسینه: شهرداری تهران بازهم در یک اقدام عجیب ، از صبح روز گذشته در ناحیه 3 منطقه 1  ، اقدام به گذاشتن نیوجرسی در مقابل درب  خانه های مسکونی کرده و ضمن بستن پیاده رو و گرفتن حق سایر شهروندان هیچگونه توضیحی دراین باره نداده است.

شهرداری تهران که باید در اصل رفتارهای مرتبط با انضباط شهری را برای رفاه و آسایش پایتخت نشینان در پی داشته باشد، اما این روزها با نیوجرسی روی اعصاب مردم قدم گذاشته و بجای راه های حل های حقوقی دست زور پیشه گرفته است.

آقای شهردار! مردم حق راه رفتن در پیاده رو  دارند و حتی حق دارن از خانه هایشان بیرون بیایند ، البته اگر در قوانین شما این موضوع خلاف باشد!!

photo_2024-05-13_13-05-21

photo_2024-05-13_13-05-21 (2)

photo_2024-05-13_13-05-22

photo_2024-05-13_13-05-22 (3)

منبع: روزمرگی اقتصاد

ارسال نظر

 • حميد

  از حدود شش ماه قبل حلوي درب برخي منازل خيابان آزادي بعداز خيابان شادمان هم اين کار رو کرده اند ... درست رويروي ساختمان شهرداري منطقه 5

 • افشین

  سقوط یک جامعه با افول و کوچک کردن قوه قضائیه آن است. اگر آن خانه ها تخلفی داشته اند چرا با حکم قاضی " پلمپ " نشده اند؟ هر کی زور داشت باید مجری قانون باشد؟

 • سعید

  اگر توضیحات و توجیهات اقای زاکانی در مناظرات تلویزیونی ریاست جمهوری ملاحظه شود معلوم میگردد که عده ای ازاین قوم شهوت قدرت چطور حاضر به زیر پا افکندن خدمات پیشینیان و طرح خود دارند لذا نتیجه اینکه بسان زورمداران صرفا کسب قدرت در نظر است و عشق خدمت تنها پوششی تصنعی برای رسیدن به امیال اینان کسانی هستند که هیولای نفس شان بر فکر و اندیشه شان غلبه کرده و بیمار قدرت شده اند البته در میانه تنها هم نیست همپالکی های مناظره اش بنحوی دچار و اسیر همین هیولای نفس هستند

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار