گوناگون

جزئیات آتش سوزی هتل معروف در میدان ولیعصر تهران+ فیلم

جزئیات آتش سوزی هتل معروف در میدان ولیعصر تهران+ فیلم

یک مجتمع اقامتی در محدوده میدان ولیعصر دچار حریق شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ حوالی ساعت ۱۹:۳۰ عصر امروز یک مجتمع اقامتی در محدوده میدان ولیعصر تهران دچار حریق شد که در پی آن عوامل آتش‌نشانی به همراه نردبام و تجهیزات مربوطه به محل حادثه اعزام شدند.

مشاهدات خبرنگار از محل حاکی از آن است که حریق در طبقات منفی این ساختمان رخ داده و آتش‌نشانان در حال اطفای حریق و تخلیه دود هستند.

بنابر اعلام افراد حاضر در محل و مسئولان این هتل آتش‌نشانان ظرف مدت سه دقیقه پس از اولین تماس با سامانه  ۱۲۵ در محل حاضر شده و عملیات خود را آغاز کردند.

پیگیری‌های خبرنگارنگاران حاکی از آن است که حریق در یک انباری در زیرزمین این هتل رخ داده است. چندکارگر مشغول جوشکاری در قسمتی از این انباری بودند که جرقه‌های جوشکاری بر روی چند تکه کاغذ و مقوا افتاده و منجر به آتش‌سوزی شده است. 

درحال حاضر تمامی مسافران و پرسنل این هتل در سلامت کامل هستند و شعله‌های آتش نیز خاموش شده است.

مهار کامل آتش در هتل کوثر تهران

روابط‌عمومی هتل پارسیان کوثر تهران: آتش‌سوزی جزیی که در طبقه منفی یک هتل پارسیان کوثر تهران اتفاق افتاده بود، پس از ۱۵ دقیقه به‌طور کامل مهار شد.

این حادثه که در عصر روز شنبه و در پی عملیات جوشکاری منبع ذخیره آب هتل رخ داده بود، در کمتر از ۱۵ دقیقه به‌طور کامل مهار و خطر سرایت آتش به دیگر طبقات هتل به‌طور کامل برطرف شد.

این حادثه در پی آتش‌گرفتن تعدادی اقلام جعبه مقوایی ظروف یکبارمصرف در طبقه منفی یک هتل پارسیان کوثر رخ داد که با هماهنگی تیم فنی و مهندسی هتل و آتش‌نشانی منطقه ۶ تهران اقدامات ایمنی انجام و آتش به‌طور کامل خاموش شد.

 

حجم ویدیو: 1.65M | مدت زمان ویدیو: 00:00:08 دانلود ویدیو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار