گوناگون

آخرین وضعیت کمک رسانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

آخرین وضعیت کمک رسانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ضمن تشریخ آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق سیل زده استان سیستان بلوچستان گفت: تاکنون به ۲۴۲ روستای سیل زده در این استان امدادرسانی شده است.

پارسینه: بابک محمودی  درباره جزئیات روند امدادرسانی به استان سیل زده سیستان و بلوچستان گفت: در مناطق سیل زده این استان، هنوز امدادرسانی و توزیع بسته‌های امدادی و زیستی توسط امدادگران جمعیت هلال احمر ادامه دارد و تاکنون با مشارکت ۵۲۴ نفر از امدادگران در هر روز امدادرسانی و ارزیابی ۲۴۲ روستا انجام شده است. 

ویدئوهای منتشرشده از خیابان‌های آبگرفته گوانگ‌دونگ امدادگرانی را نشان می‌دهند که با استفاده از قایق در تلاش برای امدادرسانی هستند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ادامه داد: در این بازه زمانی، در مناطق صعب العبور از بالگردها برای توزیع اقلام استفاده می‌کنیم در این بازه زمانی، ۸۴ سورتی پرواز انجام شده و این بالگردها به ۴۵ روستا اقلام ارسال کرده‌اند. 

 

محمودی گفت: درحال حاضر تمرکز ما در ارتفاعات سفیدکوه، منطقه آهوران، منطقه بنت شهرستان‌های نیک شهر و لاشار است که افراد نیازمند امداد هستند.

وی با اشاره به اقلام توزیع شده افزود: تاکنون هشت هزار و ۵۹۰ بسته غذایی،  ۶۶۳ چادر، چهار هزار و ۵۸۹ پتو و دو هزار و ۷۵۳ موکت در بین سیل زدگان جنوب و مرکز استان سیستان و بلوچستان توزیع شده و ما تا آخرین لحظه در کنار آسیب دیدگان سیل خواهیم بود و کماکان امدادرسانی ادامه دارد.

منبع: دنیای اقتصاد

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار