گوناگون

روایت دادستانی از جزئیات دادگاه فرزندان معاون اول قوه قضاییه

روایت دادستانی از جزئیات دادگاه فرزندان معاون اول قوه قضاییه

در ادامه رسیدگی به اتهامات فرزندان معاون اول قوه قضائیه، کیفرخواست متهمین قرائت شده و اتهامات آن‌ها شرح داده شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از چند ثانیه؛ طبق گفته نماینده دادستان از جزئیات دادگاه فرزندان معاون اول قوه قضاییه، بخش سوم از پرونده آقایان «ا. م»، «م. م» و «ح. ی» مرتبط با پرونده آقای «م. پ» بوده که او وکالت مالکان یک پلاک ثبتی در کن بخش ۱۰ تهران را برعهده داشته و به دنبال ابطال اقدامات تملیکی شهرداری تهران بر روی این قطعه زمین بوده است. ظاهرا اسناد این زمین در سازمان ثبت سوخته و از بین رفته است اما با اقدامات فرزندان معاون اول قوه قضائیه، اداره ثبت بخش کن، نامه تایید اسناد را صادر می‌کند.

در همین راستا لازم بوده که نامه ثبت این پلاک از سوی اداره ثبت بخش کن برای اداره ثبت اسناد استان تهران صادر شود تا در ادامه شهرداری مجوز آن را صادر کند.

نماینده دادستان در توضیح این پرونده گفت: این پرونده از سوی یکی از دوستان «م. م» به او معرفی می‌شود که او با حضور در محل اداره ثبت و پیگیری تلفنی یکی از مقامات از مسئول آن اداره، پرونده به نتیجه می‌رسد و در نهایت آقای «م. پ» مبلغ ۲ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ به صورت دلار (۷۰هزار دلار) به متهمین پرداخت می‌کند.

طبق اظهارات فرزند معاون اول قوه قضائیه در این پرونده، هماهنگی‌های لازم در اداره ثبت بخش کن، از سوی یکی از مقامات و به صورت تلفنی انجام گرفته و متهم «م. ح» بعد از این تلفن، نامه مجوز لازم برای اداره ثبت استان تهران را دریافت کرده است.

 

ارسال نظر

 • بینام

  مثل پرونده های دیکه .م .ح دال زال ‌ماست مالی میشه وتمام بیچاره ملت

 • صالحی

  بخور بخوری بین آقایون سفره انقلاب

 • A

  همه روزنامه ها اسامی کامل بچه های مصدق را نام میبرند. آنوقت شما بازهم از حروف م. م استفاده میکنید؟ من فکر کرده مردی این مقاله را نوشته بعد فهمیم کار زنی بوده. چون مردان از حقیقت واهمه ندارند

 • ققنوس

  چه پولهایی که با یک تلفن جابجا می‌شود! شاید بتوان گفت هدیه آپارتمان در بالای شهر تهران به یکی از خطبای دردانه نظام جهت تشکر از یک تلفن باشد !

 • ایرانی محمد رضا ضد شاه

  وقتی کارتان ونوشته ها با حرف باشد خودش فساد انگیز است مثل معاون قضاییه شفاف حرف بزنید کمک کنم ددد یعنی چه ؟

 • س م

  اگر یه نفر غیر فرزندان اینا بود ببینید چقدر واضح تا پسوند فامیلشم می نوشتند اینا با مردم زحمت کش ما چه فرقی دارند خدا از سرتون نگذزه

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار