گوناگون

جزئیاتی از مراحل نهایی و افتتاح آزادراه قزوین-رشت

جزئیاتی از مراحل نهایی و افتتاح آزادراه قزوین-رشت

استاندار گیلان از تکمیل آزادراه قزوین - رشت تا هفته آینده خبر داد و افزود: مراحل ساخت این آزادراه در حال اتمام است و به زودی تکمیل می شود و با حضور آیت الله دکتر رئیسی به بهره برداری می‌رسد.

اسدالله عباسی عصر امروز، ۱۳ اسفندماه در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه آزادراه رشت - قزوین(حدفاصل منجیل - رودبار) در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: این پروژه در حال حاضر، مراحل نهایی نصب روشنایی و ایمنی راه ها را طی می‌کند و به زودی در سفر رئیس جمهور به گیلان افتتاح می شود.

وی اعتبار هزینه شده برای این پروژه را ۲۰ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: هشت کیلومتر از پروژه آزادراه رشت - قزوین باقیمانده بود که با اهتمام ویژه دولت مردمی و انقلابی سیزدهم و تلاش های شبانه روزی دستگاه ها و نهادهای ذیربط در حال تکمیل است.

استاندار گیلان با اشاره به گردشگرپذیر بودن گیلان و حضور مسافران در طول سال و مناسبت‌های مختلف در این خطه، اظهار کرد: اتمام این پروژه تردد به گیلان را سهل‌تر و راحت تر می کند و عیدی دولت سیزدهم به مردم این سامان و میهمانان استان ولایتمدار گیلان است.

عباسی تصریح کرد: با توجه به اهمیت آزادراه قزوین - رشت در کاهش بار ترافیکی منطقه و نقش آن در توسعه گیلان، این پروژه مهم را با نگاه حمایتی ملی تکمیل می کنیم.

به گزارش ایسنا، آزادراه رشت - قزوین به طول کلی ۱۳۷.۴ کیلومتر از مهمترین راه های کشور و بخشی از کریدور بین المللی شمال - جنوب است.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار