گوناگون

سردار رادان مطرح کرد؛

الحاق تجهیزات جدید به پلیس/ استفاده از پهپادها در ماموریت های نوروزی

الحاق تجهیزات جدید به پلیس/ استفاده از پهپادها در ماموریت های نوروزی

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اختصاص پهپاد به پلیس های تخصصی گفت: با هدف های مشخص شده در ماموریت ها و کنترل جاده ها در ایام نوروز از این پهپادها استفاده خواهد شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار "احمدرضا رادان" در حاشیه الحاق تجهیزات جدید به پلیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اتفاق خوبی که در الحاق انجام گرفت رونمایی از خودروی ضد گلوله با ماهیت شهری است که  توسط همکاران ما در آماد و پشتیبانی و همکاری و مشارکت سازمان صنایع دفاع به بار نشسته که در نوع خود بی نظیر است و نسبت به نمونه های خارجی آن برتری دارد.

20

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اختصاص پهپاد به پلیس های تخصصی از جمله مرزبانی، راهور ویگان های ویژه گفت: با هدف های مشخص شده در ماموریت ها و کنترل جاده ها  در ایام نوروز از این پهپادها استفاده خواهد شد.

ارشدترین مقام انتظامی کشور به رصد کویر توسط پهپادها اشاره کرد و افزود: با الحاقات جدید مرزهای ما بیشتر از قبل کنترل خواهند شد و شاهد مراقبت و دیده بانی بهتری خواهیم بود.

21

سردار رادان از اختصاص یک هزار دستگاه انواع خودرو و ۱۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت به بخش های ماموریتی و ۷۰ فروند پهپاد و بیش از 50 دستگاه شناور تاکتیکی سریع به حوزه مرزبانی در بخش دریابانی خبر داد که می تواند ماموریت ها را در دریا خاصه در مبارزه با قاچاقچیان ارتقاء دهد.

فرمانده کل انتظامی کشور در خصوص اختصاص دوربین البسه و موضوع آفلاین بودن برخی از آنها اظهار داشت: تصویربرداری در ماموریت ها به صورت زنده و یا آفلاین انجام می شود و از تصاویر در صورت نیاز استفاده خواهد شد.#

22

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار