گوناگون

نرخ بلیت متروی پرند بدون هیچ افزایشی تایید شد

نرخ بلیت متروی پرند بدون هیچ افزایشی تایید شد

پارسینه: معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران با اشاره به اینکه برای متروی پرند همان نرخ بلیت مترو تا ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) بدون افزایش خواهد بود از تایید نرخ پیشنهادی شورا برای بلیت متروی پرند در هیات تطبیق فرمانداری تهران خبر داد.

سعید بشیری در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح روند تأیید نرخ بلیت متروی پرند از سوی هیات تطبیق فرمانداری تهران، گفت: برای متروی ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) پیشتر نرخ ۱۳ هزار و ۶۵۰ برای استفاده از کارت بلیت و افزایش ۱۰ درصدی برای بلیت های تک سفره که البته با افزایش کمتر از ۱۰ درصد یعنی ۱۵ هزار تومان، تأیید و اجرایی شده بود.

وی افزود: برای نرخ بلیت متروی پرند نیز بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر تهران بدون هیچ افزایشی همین مبالغ ۱۳ هزار و ۶۵۰ برای استفاده از کارت بلیت و ۱۵ هزار تومان برای بلیت های تک سفره از سوی هیات تطبیق فرمانداری تهران در جلسه روز دوشنبه ۲۷ آذرماه سال جاری با حضور نمایندگان دادگستری و شورای شهر تهران مورد تأیید قرار گرفت. به این ترتیب شهروندان می‌توانند با همان مبلغ پرداختی در ابتدای این خط یعنی ایستگاه شاهد (۱۳هزار و ۶۵۰ یا ۱۵ هزار تومان) تا ایستگاه پرند طی طریق کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران در تشریح روند تأیید مصوبات شورا در هیات تطبیق فرمانداری تهران، تأکید کرد: اگر فرمانداری اعتراضی نسبت به مصوبه ای داشته باشد در جلسه ای که مصوبه بررسی می شود مکاتبات را تحویل نماینده شورا که در حال حاضر آقای امانی هستند می دهد و اگر نسبت به مصوبه فرمانداری اعتراضی نداشته باشد، به منزله تأیید قلمداد می شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار