گوناگون

محدودیت‌های ترافیکی شب یلدا اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی شب یلدا اعلام شد

پارسینه: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیکی پلیس راهور فراجا محدودیت ترافیکی پایان هفته جاری برای محور‌های مواصلاتی کشور را اعلام کرد که بر اساس آن خودرو‌های سنگین در جاده کندوان (چالوس - مرزن‌آباد) ممنوع است.

ایرنا نوشت: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیکی پلیس راهور فراجا محدودیت ترافیکی پایان هفته جاری برای محور‌های مواصلاتی کشور را اعلام کرد که بر اساس آن خودرو‌های سنگین در جاده کندوان (چالوس - مرزن‌آباد) ممنوع است.

تردد بر اساس اعلام پلیس راهور موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۹ آذر تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲ دی محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

بر همین اساس در محور کرج- چالوس، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس همچنان ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در این مسیر از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه ۲۹ آذر امسال از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع است و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور کرج چالوس از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز جمعه اول دی ماه از آزاد راه تهران ـ شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

بر همین اساس در خصوص محور هراز، چهارشنبه ۲۹ آدر تردد همه تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است، تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۹ آذر امسال و همچنین از ساعت ۶ صبح الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه تاریخ‌های ۳۰ آذر و یک دی از محور هراز ممنوع است.

همچنین از ساعت ۱۴ الی ۲۲ روز جمعه یک دی در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک طرفه خواهد شد.

قابل ذکر است که اجرای محدودیت‌های ترافیکی مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار