گوناگون

هوای بارانی تهران تا جمعه

هوای بارانی تهران تا جمعه

پارسینه: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران گرچه آسمان تهران از امروز تا فردا ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش باران است اما از جمعه افزایش دما و از شنبه تا دوشنبه آسمان صافی برای تهران پیش بینی می‌شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی امروز تا صبح فردا با توجه به فعالیت سامانه‌ بارشی در سطح استان، آسمانی ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران گاهی رگبار و وزش باد، در ارتفاعات بارش باران و برف و در ارتفاعات بالا دست و قله‌ها بارش برف و مه و کولاک پیش بینی می‌شود.

همچنین از عصر امروز تا صبح فردا در پاره‌ای نقاط به ویژه مناطق غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد شدید مورد انتظار است.

اما از روز شنبه تا دوشنبه با استقرار جوی پایدار، آسمان صاف و در مناطق پر تردد با افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

همچنین امروز کاهش محسوس دما و از روز جمعه افزایش دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه_ آلودگی امین آباد با کمینه دمای ۴- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا جمعه (۲۴ آذرماه) نیمه‌ابری، به تدریج کاهش ابر و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد و طی ‌شنبه (۲۵ آذرماه) صاف و در بعضی ساعات همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار