گوناگون

 جاده هراز یکطرفه شد

 جاده هراز یکطرفه شد

پارسینه: به گفته جانشین فرمانده پلیس راه راهور فراجا، محور هراز از جنوب به شمال با حضور فعال و همراه ماموران راهور یکطرفه شده است‌.

ایرنا نوشت: سرهنگ سیاوش محبی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : در جاده های هراز و فیروز کوه شاهد بارش باران هستیم و سطح جاده ها لغزنده شده ، توصیه می شود که رانندگان احتیاط کنند.

وی ادامه داد: ارتفاعات در جاده های هراز و فیروز کوه سفید پوش از برف است و در جاده چالوس با توجه به بارش برف شاهد ترافیک پر حجم هستیم.

جانشین پلیس راه راهور فراجا ادامه داد: وضعیت ترافیک در جاده های هراز و فیروز کوه پرحجم و در برخی نواحی به صورت مقطعی سنگین است.

سرهنگ محبی افزود: ترافیک در محدوده قبل از تونل شماره ۱۸ آزار راه تهران-شمال به صورت مقطعی سنگین است که با حضور ماموران راهور ترافیک تحت کنترل قرار دارد.

وی افزود: بر اساس پیش بینی هوا شناسی بارش‌ها ادامه دارد و توصیه می شود که شهروندان سفرهای غیر ضروری خود را به تعویق بیندازند.

جانشین پلیس راه راهور فراجا افزود: در استان‌های شمالی و غربی کشور بارش باران و در ارتفاعات شاهد بارش برف هستیم و به رانندگان توصیه می شود که تجهیزات زمستانی را در طی سفر به همراه داشته باشند.

محبی گفت : در حال حاضر به جز محور هراز محدودیتی اعمال نشده در صورت افزایش ترافیک محدودیت اعمال و اعلام خواهد شد.

شهرستان پردیس با جمعیتی بیش از ۴۰۰هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار