گوناگون

فروش داروی سقط جنین در سوپرمارکت‌های کردستان!

فروش داروی سقط جنین در سوپرمارکت‌های کردستان!

پارسینه: مدیرکل امور بانوان استانداری کردستان با بیان اینکه داروی سقط جنین در سوپرمارکت‌های کردستان هم در دسترس است گفت: باوجود اینکه دستیابی به آمار سقط جنین به راحتی ممکن و قابل رصد است اما آمار دقیقی از سقط جنین در کردستان نداریم.

تسنیم نوشت: زینب زاله،‌ صبح امروز در جلسه قرارگاه جوانی‌ جمعیت که در استانداری کردستان برگزار شد، به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در این قرارگاه پرداخت و اظهار داشت: قانون حمایت از جوانی جمعیت مورد تأکید رهبر معظم انقلاب بوده و باید اجرایی شود.
وی با اشاره به کاهش جمعیت در کشور و به تبع آن در استان از 2.1 به 1.57، گفت: یکی از مسائلی که در کاهش جمعیت تأثیر دارد سقط جنین است که به دلیل قبح‌زدایی از آن، انجام می‌شود. طبق گزارشات در کشور سالانه 500 هزار سقط جنین در کشور صورت می‌گیرد.
مدیرکل امور بانوان استانداری کردستان با تأکید بر اینکه باید با سقط عمدی و غیرقانونی برخورد شود، تصریح کرد: با هماهنگی ستاد خانواده و جوانی جمعیت باید از گروه‌ها و خانواده‌ها فعال در حوزه پیشگیری از سقط جنین حمایت کرد. جلوگیری و کاهش سقط، برخورد با متخلفان و فراهم‌ کردن زمینه اجرای قانونی جوانی جمعیت یکی از برنامه‌های اولویت‌دار این قرارگاه است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار