گوناگون

مرگ تلخ کودک ۶ ماهه در پی اعتراض کارکنان بیمارستان کودکان مفید به حقوقشان!

مرگ تلخ کودک ۶ ماهه در پی اعتراض کارکنان بیمارستان کودکان مفید به حقوقشان!

پارسینه: در پی مرگ کودک ۶ ماهه که امروز خانواده او برای معالجه به بیمارستان کودکان مفید مراجعه کرده بودند، بررسی‌ها نشان داد اعتراض پرسنل بیمارستان به حقوقشان باعث عدم پذیرش این کودک و انجام اقدامات پزشکی شده و مرگ این کودک ۶ ماهه را رغم زد.

به گزارش پارسینه به نقل از رکنا، صبح امروز با اعلام خبر مرگ کودک 6 ماهه در بیمارستان کودکان مفید بازپرس ویژه قتل از دادسرای امور جنایی وارد عمل شد.
در این گزارش آمده است کارکنان بیمارستان مفید در هنگام اعتراض به حقوقشان از پذیرش کودک 6 ماهه امتناع کرده و همین موضوع باعث مرگ تلخ این کودک شد.
محمدمهدی براعه بازپرس ویژه قتل از شعبه 3 دادسرای امور جنایی تهران با ابراز تأسف از وقوع چنین اتفاق تلخی که می تواند تلنگری بر وجدان باشد گفت: در اسرع وقت دستور بازداشت و احضار رئیس بیمارستان مفید، رئیس اورژانس و سرپرستار اورژانس را صادر کردم و تحقیقات نشان می دهد در پی اعتراض پرسنل بیمارستان مفید به حقوقشان آنها صبح امروز پنجشنبه 9 آذر ماه دست از کار کشیده بودند که خانواده دختر 6 ماهه ای را برای درمان بیماری اش به اورژانس رساندند و متاسفانه پرسنل این بیمارستان از پذیرش امتناع کردند، اما بعد از 2 ساعت از زمان حضور این خانواده پذیرش این کودک 6 ماهه انجام شد ولی دیگر برای اقدامات پزشک ی دیر شده بود و کودک به کام مرگ فرو رفت.
بازپرس براعه گفت: با گزارش ماجرا به پلیس و مخابره به بازپرس جنایی وارد عمل شدم و با بررسی های میدانی وقتی متوجه علت مرگ تلخ این کودک شدم، دستور بازداشت و احضار 3 مسئول اصلی بیمارستان مفید را صادر کردم و تحقیقات در پلیس آگاه ی برای شناسایی عاملان اصلی این اتفاق دردناک و میزان تقصیر آنها ادامه دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار