گوناگون

زمان دقیق افتتاح «مترو پرند» مشخص شد

زمان دقیق افتتاح «مترو پرند» مشخص شد

پارسینه: سرپرست معاونت حمل ‌و نقل و ترافیک شهرداری تهران از افتتاح ایستگاه مترو پرند در روز پنج‌شنبه هفته جاری خبر داد.

تسنیم نوشت: محسن هرمزی در جریان یکصدونودوپنجمین جلسه شورای شهر تهران و در جریان بررسی گزارش نظارتی 6 ماهه پروژه‌های تملک دارایی سرمایه‌ای شهرداری تهران در سال 1402 اظهار کرد: محور ما تکمیل طرح‌های این حوزه بوده است. همچنین در توسعه مترو 6 ایستگاه و 29 کیلومتر را اجرایی کردیم و 5 ایستگاه به بهره‌ه‌برداری رسید و بنا بر برنامه‌ریزی پنجشنبه هفته جاری ایستگاه مترو پرند به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه ما تکلیف خود را در بخش مترو انجام داده‌ایم و از تکالیف مصوب جلو هستیم، گفت: در بخش اتوبوس تاکنون 721 دستگاه اتوبوس نوسازی و وارد ناوگان حمل و نقل عمومی شده است ضمن اینکه 295 دستگاه اتوبوس نوسازی شده و در سال جاری تحویل داده شده که این مسئله بی‌سابقه بوده است.

معاون شهرداری تهران با اشاره به احداث خط 10 مترو گفت: بر اساس کارشناسی‌ها قرار بر این شد اگر توانستیم از محل ارقامی که از سپاه طلب داریم کارسازی انجام بدهیم، در این ارتباط بیش از 3 هزار میلیارد تومان از مطالبات وصول شده است.

هرمزی با اشاره به سفر تیم مدیریت شهری به چین تصریح کرد: در این سفر 5 قرارداد به میزان یک میلیارد و 40 میلیون یورو منعقد شد. همچنین رئیس بانک مرکزی اعلام کرد تامین ارز یک میلیارد دلاری برای شهرداری را انجام خواهد داد.

ارسال نظر

 • حمیدرضا

  باسلام
  خداوکیلی بس کنید بس کنید..دیگه بیخیال افتتاح شدن مردم پرند
  شماهم خودتونو مسخره کنید
  شهردار میگه اخرابان بعد میگه اول آذر بعد میگه مسولین بگن
  بعد معاونش میگه5شنیه
  بعد سریع میگن نه پنجشنبه نگفتیم..
  بماند به یادگار
  حرف من
  22بهمن هم افتتاح نمیشود

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار