گوناگون

تبلیغ عجیب کارشناس برنامه برای نگهداری از سگ در منزل+ فیلم

تبلیغ عجیب کارشناس برنامه برای نگهداری از سگ در منزل+ فیلم

پارسینه: برنامه «مادر، کودک» محصول شبکه سلامت با اینکه قرار است درباره بیماری‌های ناشی از تماس با حیوانات در کودکان صحبت کند، اما بخش زیادی از صحبت‌هایش را معطوف به داشتن حیوانات خانگی مانند سگ و گربه می‌کند.

به گزارش پارسینه، رسانه سازمان تبلیغات اسلامی نوشت: برنامه «مادر، کودک» محصول شبکه سلامت با اینکه قرار است درباره بیماری‌های ناشی از تماس با حیوانات در کودکان صحبت کند، اما بخش زیادی از صحبت‌هایش را معطوف به داشتن حیوانات خانگی مانند سگ و گربه می‌کند.

کارشناس برنامه دلیل نگهداری از حیوانات خانگی را براساس نیاز‌های افراد معرفی می‌کند، او می‌گوید: «یک موجود زنده که گرم و نرم کنار فرد است و توقع زیادی هم ندارد و چیز زیادی هم نمی‌خواهد و نیاز‌های عاطفی را برطرف می‌کند!» در واقع در برنامه، داشتن حیوان خانگی را برای رفع نیاز‌های عاطفی مطرح می‌کنند.

کارشناس برنامه در اظهارات عجیب‌تر ادامه می‌دهد: بچه‌های دبستانی و اوایل دبیرستان خیلی علاقه دارند یک حیوان واد منزل بشود، به هر حال نیازشان است و باید برآروده شود!

ارسال نظر

 • ناشناس

  دکتر سگی!!!

 • ناشناس

  صدا و سیما نیاز به یک پاکسازی اساسی داره.
  بسم‌الله الرحمن الرحیم
  ما مسلمانیم.و سگ از نظر اسلام نجس است و نگهداری آن در خانه مذموم میباشد.مگر به عنوان سگ نگهبان که در خارج از منزل نگه داشته میشود.

 • ناشناس

  یعنی خاک برسرصداوسیما که راحت تبلیغ نگهداری سگ وگربه میکنه

 • ف س

  چند درصد مردم سگ دارند چرا مردم رانفهم فرض میکنید

 • ناشناس

  خدا ازشون نگذره که بجای تبلیغ فرزند آوری و رفع نیاز خانواده به بچه را با سگ و گربه و ...که عمر کوتاهی دارند و بعدش افسردگی حاصل از مرگ این حیوانات و وابستگی به آنها دامن بچه ها را میگیره ، مبخواهند برطرف کنن .
  (شبکه ی بهایی من و تو از نوع ایرانی در خصوص فرزند آوری )

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار