گوناگون

دستگیری وکیل کلاهبردار خوش اشتها

دستگیری وکیل کلاهبردار خوش اشتها

پارسینه: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که در پوشش وکیل ۷۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

خبرگردون نوشت: سردار علی، ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری فردی خبر داد که با جعل عنوان وکیل دادگستری ۷۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

سردار علی، ولی پور گودرزی در توضیح این خبر بیان داشت: با مراجعه شهروندی به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران، کارآگاهان در جریان وقوع کلاهبرداری با جعل عنوان وکیل دادگستری قرار گرفتند.

شاکی اظهار داشت: با متهم در سال ۱۳۹۸ که مدعی بود وکیل دادگستری است و کارآموز وکلای خبره تهران بوده و ذی نفوذ در دستگاه قضائی است، آشنا شده و مبلغ ۷۰ میلیارد ریال به وی پرداخته است ولیکن متهم از انجام امورات مربوط به وکالت طفره رفته است.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت متهم با جعل سربرگ یکی از وکلای مشهور اقدام به تنظیم قرارداد با مالباخته کرده است و زمانی که متهم از انجام امورات مربوط به وکالت طفره رفته شاکی به دفتر وکیل مشهور مراجعه و متوجه شده چنین فردی در دفتر وکیل مشهور مشغول به کار نیست.

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه در استعلام‌های پلیسی مشخص شد که متهم جعل عنوان کرده و وکیل دادگستری نیست، افزود: در تحقیقات پلیسی هویت و مخفیگاه متهم در محدوده پل صدر تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد. وی افزود: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم ارتکابی اعتراف و تحقیقات کارآگاهان برای کشف سایر جرایم احتمالی ادامه دارد

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار