گوناگون

 واکنشی به انتشار ویدئویی درباره افتتاح خانه پزشک در فضای مجازی

 واکنشی به انتشار ویدئویی درباره افتتاح خانه پزشک در فضای مجازی

پارسینه: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ویدئویی درباره افتتاح خانه پزشک که در فضای مجازی منتشر شده است واکنش نشان داد.

درپی انتشار ویدئویی با ادعای افتتاح خانه پزشک درمانگاه روستای تیزاب داراب فارس با حضور مسئولان وزارت بهداشت و با اموال امانی، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در توضیحاتی اعلام کرد: وزیر بهداشت و هیچ یک از دیگر مسئولان این وزارتخانه، نه تنها هرگز از خانه پزشک مذکور بازدید نکرده اند، بلکه برنامه و بنایی هم برای این بازدید وجود نداشته است.

در ادامه این توضیحات آمده است: «در عین حال بنا به اعلام شبکه بهداشتی، درمانی، آموزشی داراب با توجه به اینکه پزشک درمانگاه به دلیل سکونت در منزل شخصی نیازی به استفاده از خانه پزشک درمانگاه نداشته، شبکه بهداشت و درمان به منظور جلوگیری از تخریب و آسیب دیدن وسایل بیت المال قصد انتقال تجهیزات به نام درمانگاه تیزاب به انبار مرکزی شبکه جهت نگهداری در شرایط مناسب را داشته و بنا بر این بوده است که در صورت استقرار پزشک در خانه پزشک درمانگاه، تجهیزات به درمانگاه منتقل شود.

همچنین تمام تجهیزات از اموال شبکه بوده و هیچ گونه انتقالی صورت نپذیرفته است. همچنین امانی بودن تجهیزات این خانه پزشک صحت ندارد.»

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار