گوناگون

پیش بینی هوای تهران تا روز دوشنبه

پیش بینی هوای تهران تا روز دوشنبه

پارسینه: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران طی امروز و فردا صاف تا قسمتی ابری و از شنبه تا دوشنبه صاف تا کمی ابری است.

ایسنا نوشت: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی امروز و فردا در بیشتر نواحی استان آسمان صاف تا قسمتی ابری، همراه با وزش باد، گاهی افزایش باد و به ویژه در نیمه جنوبی استان گاهی وزش باد شدید، در ارتفاعات استان با توجه به عبور موج ضعیف از شمال کشور افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید و در بعضی ساعات رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق و در قله‌ها بارش پراکنده برف، گاهی همراه با مه مورد انتظار است.

از روز شنبه تا دوشنبه آسمان صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و در مناطق شهری در برخی نقاط غبار صبحگاهی پیش بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا جمعه ( ۲۸ مهر) کمی ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعات وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد و در روز شنبه ( ۲۹ مهر) صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد، در پاره‌ای از نقاط غبار صبحگاهی با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه و ایستگاه فیروزکوه ـ آلودگی امین آباد با کمینه دمای ۳ درجه سانتیگراد، خنک‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار