گوناگون

مجرم اقتصادی حین فرار از مرز دستگیر شد

مجرم اقتصادی حین فرار از مرز دستگیر شد

پارسینه:  فرمانده مرزبانی فراجا از دستگیری یکی از محکومان پرونده کلان مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط مرزبانان هنگ مرزی خوی در استان آذربایجان غربی خبر داد.

سردار " احمدعلی گودرزی" در تشریح این خبر اظهار داشت: بامداد امروز "علیرضا شهمیری" یکی از محکومان پرونده‌های کلان مبارزه با مفاسد اقتصادی که قصد داشت با استفاده از تاریکی شب و ارتفاعات صعب العبور مرز مشترک ایران و ترکیه متواری شود با هوشیاری مرزبانان هنگ مرزی خوی دستگیر شد.

وی افزود: مجرم فراری ماه گذشته از زندان متواری شده و در پی آن رسانه‌های معاند با انتشار اخبار کذب، سعی در متهم کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی به همکاری با این مفسد اقتصادی داشتند.

سردار گودرزی تصریح کرد: تخلفات وی بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بوده و در دادگاه به ۲۰ سال حبس محکوم شده است.

فرمانده مرزبانی فراجا خاطرنشان کرد: این مفسد اقتصادی در حبس بود که متاسفانه در تاریخ ۶ شهریور ۱۴۰۲ به بهانه اعزام به دندان پزشکی برای درمان به بیرون از زندان اعزام و با سوءاستفاده از این فرصت اقدام به فرار کرده است.


گفتنی است، "علیرضا شهمیری" از متهمان اقتصادی است که سال ۱۳۹۲ به ‌اتهام اخلال عمده و کلان در نظام اقتصادی از طریق قاچاق ارز بازداشت و همچنین به پرداخت 500 میلیارد تومان جریمه نقدی هم محکوم شده بود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار